Woreczki z folii bąbelkowej

Woreczki z folii bąbelkowej zapewniają wrażliwym towarom optymalną ochronę przed uszkodzeniem i wilgocią. Ze względu na niewielką wagę koszty wysyłki również pozostają niewielkie. Do wyboru oferujemy woreczki ESD, klasyczne woreczki z folii bąbelkowej, woreczki piankowe, a nawet torby termiczne. Popularne są zwłaszcza modele z samoprzylepnym zamknięciem i woreczki antystatyczne.

Woreczki z folii bąbelkowej: bezpieczne opakowanie, bezpieczny transportZabezpieczone przed kurzem, zarysowaniami i uderzeniami: tak właśnie powinny podróżować towary wrażliwe. Woreczki z folii bąbelkowej to szybkie rozwiązanie do pakowania nowoczesnej elektroniki, delikatnych materiałów lub wszelkiego rodzaju małych części. Zrównoważone woreczki z folii bąbelkowej, wykonane z tworzywa pochodzącego z recyklingu, zapewnią wysyłkę przyjazną dla środowiska.Woreczki z folii bąbelkowej vs. folia bąbelkowa – kiedy czego używać?Jeśli chodzi o wypełnianie, wyściełanie i ochronę, wydajność pakowania i wysyłki jest tak samo ważna jak ochrona zapewniana przez wybrane rozwiązanie. Mimo że folie bąbelkowe i woreczki z folii bąbelkowej działają na identycznej zasadzie, nadają się do różnych zastosowań.Woreczki z folii bąbelkowej • są gotowe do natychmiastowego użycia,

 • jako woreczki z folii bąbelkowej z samoprzylepnym zamknięciem nie wymagają żadnych dodatkowych zamknięć,

 • są optymalne dla produktów o różnych wymiarach,

 • dzięki zewnętrznym wypustkom amortyzującym chronią sam produkt przed uciskiem,

 • są niezawodne zwłaszcza jako wersje ESD i termiczne, ponieważ opakowanie całkowicie osłania produkt,

 • nie produkują odpadów,

 • można ich używać wielokrotnie,

 • są standaryzowane do określonych rozmiarów produktów.


Folie bąbelkowe • są odpowiednie dla każdego kształtu i rozmiaru,

 • mogą być stosowane według indywidualnych potrzeb,

 • są również idealne do wypełniania pustych przestrzeni w opakowaniu,

 • są indywidualnie przycinane i dodatkowo mocowane,

 • czasami wiążą się z produkują odpadów.


Jeśli wysyła się głównie małe komponenty lub towary, woreczki są bardziej opłacalnym i wydajnym wyborem. Nie tylko zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania, lecz można je także zamówić w ilości odpowiadającej potrzebom. Ponadto niekoniecznie trzeba je przekazywać kurierom, lecz można wysyłać w kompaktowych opakowaniach pocztowych za niewielką opłatą pocztową. Jeśli jednak towary są większe, obszerniejsze lub mają nieregularny kształt, najlepszym rozwiązaniem będzie folia bąbelkowa.Do czego służą woreczki piankowe?Jako specjalna kategoria woreczków z folii bąbelkowej, woreczki piankowe są przeznaczone przede wszystkim do ochrony wrażliwych powierzchni, takich jak lakierowane drewno lub metal o wysokim połysku.Można je stosować jako dodatek do woreczków z folii bąbelkowej lub jako alternatywę do produktów, które same w sobie są wytrzymałe, ale wymagają ochrony przed zarysowaniem, kurzem i wilgocią. Jeśli zależy Państwu przede wszystkim na ochronie przed wilgocią i kurzem, warto postawić na woreczki strunowe i worki płaskie będące przyjaznym dla użytkownika uzupełnieniem w logistyce spedycyjnej.Mamy wiele do powiedzenia w kwestii opakowań wysyłkowych i transportowych, a przekazujemy to między innymi w przygotowanym przez nas artykule na temat wskazówek i trendów dotyczących opakowań. Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać z nami na ten temat, prosimy o kontakt.