Szafy z szufladami, szafki na wiszącą kartotekę

Szafki na kartotekę wiszącą są popularne w gabinetach lekarskich, kancelariach, urzędach itp. Pomieszczą niezliczone ilości teczek wiszących od A do Z. Równie uporządkowany jest nasz asortyment, obejmujący produkty od blokady wypadnięcia po centralny zamek. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowy wybór szafek na kartotekę.

W kategorii Szafy z szufladami, szafki na wiszącą kartotekę oferujemy Państwu produkty następujących marek: BISLEY, mauser, C+P, eurokraft basic, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 108

Szafki na kartotekę wiszącą: solidne i trwałe. Prawdziwi wyczynowcy w Państwa biurze.Czyż nie byłoby to praktyczne rozwiązanie? Szuflada w szafce, wystarczająco głęboka, by pomieścić wiszące teczki w formacie DIN A4, która pozwala szybko, a jednocześnie w uporządkowany sposób wybierać i segregować dokumenty i formularze z bieżących projektów do czasu zamknięcia sprawy i przeniesienia akt do segregatora. Oczywiście, takie rozwiązanie już istnieje i nazywa się kartoteka wisząca.W kaiserkraft znajdą Państwo w dosłownym tego słowa znaczeniu kolorową ofertę szafek na kartotekę wiszącą o różnej szerokości i wysokości, jedno- i dwurzędowych, mających nawet do czterech szuflad. Ich wyposażenie spełnia wszelkie wymagania: jakość takich marek jak Bisley, mauser lub EUROKRAFTpro, lakierowana proszkowo lub piecowo obudowa z blachy stalowej w wielu kolorach, w całości wysuwane szuflady, w zależności od modelu z wytłumionym samoczynnym zamykaniem – a bezpieczeństwo danych zapewnia zamykanie centralne zamkiem bębenkowym.Od księgowości po praktykę zarządzania: również porządek podkręca tempo.Dzień w dzień: otwarcie szuflady, wyjęcie teczki, zamknięcie szuflady, ponowne otwarcie, przewertowanie kartoteki, wyjęcie dokumentu, zamknięcie szuflady – szafka na kartotekę wiszącą jest bardzo często w użyciu. Dzięki temu jako element dobrze funkcjonującego wyposażenia biura przyczynia się do zapewnienia porządku nawet w chwilach dużej presji. Aby jednak mimo całej tej organizacji nikogo nie przerósł natłok danych, niekiedy przydaje się także dawka utylizacji. Dzięki niszczarkom dokumentów z naszego sklepu internetowego skutecznie odciążą Państwo swoje szafy na dokumenty z wszystkiego co już zbędne.Czas na zakup zamka – bo bezpieczeństwo to kluczowa sprawa!Co się tyczy przechowywania, nie tylko wrażliwe dane wymagają ochrony. Jeśli w Państwa firmie wykorzystuje się substancje niebezpieczne lub przechowuje wartościowe przedmioty, w kaiserkraft znajdą Państwo zamki i klucze w najróżniejszych wersjach do wszystkiego, co ma pozostać poza zasięgiem osób nieuprawnionych: od zabezpieczenia przed kradzieżą aż po kodowany przez Mastercode zamek elektroniczny. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo jest unikalne i że to właśnie Państwa firma może wymagać rozwiązania szytego na miarę: niezależnie od tego, czy chodzi o kartoteki wiszące, kwestię bezpieczeństwa czy artykuły biurowe: zachęcamy do kontaktu z nami. Zawsze z radością Państwu pomożemy.