+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Rodzaj produktu
Materiał
Kolor
Długość
 

Łańcuchy i linki odgradzające

Łatwe w transporcie, dobrze widoczne w kolorze czarno-żółtym lub czerwono-białym: dzięki łańcuchom i linkom odgradzającym można łatwo i szybko odgrodzić różne miejsca, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i zapobiec poważnym wypadkom.
Znaleziono 31 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 31 artykuł/-y/ -ów

Wyznaczanie drogi, zabezpieczanie obszarów – łańcuchy i linki odgradzająceW pewnym momencie życia dociera się do punktu, skąd nie ma już dalszej drogi. Możliwe, że punkt ten wyznaczają barierki łańcuchowe lub linowe dostępne w ofercie KAISER+KRAFT. Zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w urzędach konieczne jest wytyczanie obszarów, zabezpieczanie miejsc niebezpiecznych lub blokowanie dostępu dla osób nieupoważnionych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zatem szeroki asortyment produktów do odgradzania i znakowania. Wybierając odpowiedni do potrzeb materiał odgradzający, wystarczy kierować się celem i planowanym obszarem zastosowania.Lina czy łańcuch? A może z innej strony: Czy na wystawną kolację wypada założyć ubranie robocze?Czy podczas imprez chcą Państwo zablokować dostęp do strefy VIP lub odgrodzić podjazd przed hotelem? Nasze reprezentacyjne linki odgradzające z końcówkami z niklu, mosiądzu lub chromu mają w sobie to coś, co będzie doskonałym uzupełnieniem czerwonego dywanu. Naturalny wygląd mocnej liny odgradzającej z chromowanym słupkiem na liny to prawdziwa wisienka na torcie.A jak to wygląda w firmie? W KAISER+KRAFT znajdą Państwo bariery łańcuchowe dokładnie dopasowane do Państwa wymagań, którymi można zabezpieczyć miejsca niebezpieczne, a także ogrodzić przejazdy. W zależności od rodzaju oferujemy łańcuchy odgradzające do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w kolorze sygnałowym, tj. czerwono-białym lub czarno-żółtym, jednokolorowe lub ocynkowane. Wybrany model może mieć różną grubość i długość, a także może być wykonany z różnych tworzyw, ze stali powlekanej tworzywem lub ze stali.Słupki o solidnej podstawieAby łańcuch odgradzający nie wisiał w powietrzu, u nas znajdą Państwo również odpowiednie słupki na łańcuchy i słupki odgradzające. Są one dostępne pojedynczo lub w korzystnej cenie w praktycznym zestawie z łańcuchem, hakami do zawieszania i ogniwami łączącymi. Wszystkie słupki mają solidną podstawę: do wyboru okrągłą, trójkątną lub kwadratową. Do wypełnienia lub już z obciążeniem. Jeśli natomiast chcą Państwo nie tylko odgradzać obszary, lecz także wskazywać zespołowi i klientom właściwą drogę, zachęcamy do zapoznania się z naszymi systemami kierowania ruchem. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów do odgradzania łańcuchami i linami chętnie służymy Państwu radą i pomocą.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów