Tabliczki na drzwi, stojaki informacyjne

Gdzie w Państwa firmie pracuje pan X? A gdzie znajdę panią Y? Dokładne oznakowanie pozwoli Państwa klientom lub pracownikom bez trudu odnaleźć szukane miejsca i osoby. Tabliczki na drzwi posłużą za doskonały drogowskaz w meandrach firmowych korytarzy.

W kategorii Tabliczki na drzwi, stojaki informacyjne oferujemy Państwu produkty następujących marek: DURABLE, EUROKRAFTbasic, EUROKRAFTpro, AIR-WOLF.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 109

Tabliczki na drzwi: na drodze do celuZdarza się, że największy wpływ na niezakłóconą pracę firmy mają niewielkie detale. Bez tabliczek na drzwi pracownicy i odwiedzający poruszaliby się po omacku po firmowych korytarzach: Za którymi drzwiami znajdę pana X? W której hali mieści się magazyn? Którędy do sali konferencyjnej? Aby czasochłonne poszukiwania nie były końcem wizyty w Państwa firmie, należy zadbać o właściwe oznakowanie prowadzące wprost do celu.Czym się kierować, wprowadzając tabliczki na drzwi?W odniesieniu do wszystkich elementów wyposażenia biura zawsze obowiązuje główna zasada: funkcjonalność, jednoznaczność i porządek są obowiązkowe!Podobnie jak ma to miejsce w przypadku opisywania dokumentów, tabliczki na drzwi powinny dostarczać odwiedzającemu wszelkich potrzebnych informacji jeszcze przed otwarciem tych drzwi. Chodzi więc nie tylko o imię i nazwisko; istotne są również takie dane, jak oddział, stanowisko czy numer pokoju, które trzeba rozmieścić w logiczny sposób.Zakładając tabliczki do biura, należy zatem zwrócić uwagę np. na numerowanie pokojów w porządku rosnącym, które w idealnej sytuacji zawiera również kody pięter lub oddziałów. Jest to zarówno istotne na korytarzu biurowym, jak i znajduje odzwierciedlenie na tablicach informacyjnych i drogowskazach, które kierują odwiedzającego do tego korytarza.Dlatego też system kierowania ruchem, na którego końcu znajdują się tabliczki na drzwi poszczególnych biur, należy zawsze rozbudowywać od zewnątrz do środka i przy użyciu możliwie jednoznacznych kodów kolorystycznych i symboli: np. piktogramy zastępują wiele słów, gdy ktoś poszukuje toalety. Określone kolory dla określonych oddziałów zapewniają z kolei poszukującym pewien kontekst przestrzenny.Nie należy również zapominać, by kształtować ten system, przyjmując perspektywę odwiedzających: Czy wszędzie tam, gdzie wybór drogi może nie być jednoznaczny, umieszczono odpowiednie wskazówki?Tabliczki na drzwi od KAISER+KRAFT to dopiero początekBierzemy pod uwagę wszystkie Państwa potrzeby i pytania dotyczące zapewnienia większej orientacji w firmie. Dlatego też u nas znajdą Państwo również odpowiednie identyfikatory i prezentery stołowe zapewniające jednoznaczne oznakowanie np. na konferencjach. Duży wybór systemów porządkowania i systemów porządkowania biurek pozwoli natomiast zyskać niezbędną orientację w biurze. Jeśli potrzebują Państwo porady w tym temacie, zachęcamy do kontaktu z nami!