Tabliczki na drzwi, stojaki informacyjne

Dokładne i estetyczne oznakowanie wewnątrz budynku pozwala klientom lub pracownikom bez trudu odnaleźć dane miejsca i osoby. Tabliczki na drzwi informują, kto lub co znajduje się w danym pomieszczeniu i ułatwiają tym samym orientację w meandrach firmowych korytarzy. Wizytówki na drzwi z personalizowanym grawerem służą nie tylko jako doskonały drogowskaz, ale mogą również podnieść prestiż danego miejsca.

W kategorii Tabliczki na drzwi, stojaki informacyjne oferujemy Państwu produkty następujących marek: DURABLE, EUROKRAFTbasic, AIR-WOLF, EUROKRAFTpro.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 107

Tabliczki na drzwi - szybko i skutecznie do celuZdarza się, że największy wpływ na niezakłóconą pracę firmy mają niewielkie detale. Bez czytelnych oznakowań i tabliczek na drzwi pracownicy i goście poruszaliby się po omacku po firmowych korytarzach. Za którymi drzwiami znajdę danego pracownika? W której hali mieści się magazyn? Jak znajdę drogę do sali konferencyjnej? Aby poszukiwania nie kończyły się frustracją i utratą czasu, warto zadbać o właściwe tabliczki i wizytówki na drzwi.Czym się kierować wprowadzając tabliczki na drzwi?W odniesieniu do wszystkich elementów wyposażenia biura warto postawić na funkcjonalność, jednoznaczność i porządek.Podobnie jak ma to miejsce w przypadku opisywania dokumentów przy użyciu etykiet samoprzylepnych, tabliczki na drzwi powinny dostarczać wszelkich potrzebnych informacji jeszcze przed wejściem do pomieszczenia. Wizytówka na drzwi to nie tylko imię i nazwisko; istotne są również takie dane, jak oddział, stanowisko czy numer pokoju, które trzeba rozmieścić w logiczny sposób.Zakładając tabliczki na drzwi, należy zatem zwrócić uwagę np. na numerowanie pokojów w porządku rosnącym, które w idealnej sytuacji zawiera również kody pięter lub oddziałów. Jest to zarówno istotne na korytarzu biurowym, jak i znajduje odzwierciedlenie na tablicach informacyjnych i drogowskazach, które kierują odwiedzającego do tego korytarza.System kierowania ruchem, na którego końcu znajdują się tabliczki na drzwi poszczególnych biur, należy zawsze rozbudowywać od zewnątrz do środka i przy użyciu możliwie jednoznacznych kodów kolorystycznych i symboli. Piktogramy na przykład zastępują wiele słów, gdy ktoś poszukuje toalety. Określone kolory dla określonych oddziałów zapewniają z kolei poszukującym pewien kontekst przestrzenny.Warto również pamiętać, aby kształtować ten system, przyjmując perspektywę odwiedzających: Czy wszędzie tam, gdzie wybór drogi może nie być jednoznaczny, umieszczono odpowiednie drogowskazy i tabliczki na drzwi?Tabliczki na drzwi od KAISER+KRAFT to dopiero początekW KAISER+KRAFT można znaleźć nie tylko tabliczki na drzwi, ale również inne produkty, które ułatwią orientację w firmie. Odpowiednie identyfikatory zapewnią jednoznaczne oznakowanie np. na konferencjach. Duży wybór organizerów na dokumenty i odpowiednie nadstawki do biurek pozwolą natomiast zyskać niezbędną orientację w biurze. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta!