+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kategoria
Wysokość
 

Sztuczne rośliny

Prawdziwe czy nie? Nasze sztuczne rośliny i kwiaty wyglądają niczym żywe. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów śmiało mogą konkurować z prawdziwymi a przy tym są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu. Rośliny i kwiaty zagwarantują lepsze samopoczucie i miłą atmosferę na stanowisku pracy!
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
390,-
Zamiokulkas zamiolistny
doniczka z tworzywa, biała
netto
255,-
Kolumna bukszpanu
kwadratowa, w drewnianej donicy
netto
285,-
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
Sztuczne rośliny – dodają kolorytu i wyglądają jak prawdziwe.
Nie trzeba się nimi zajmować ani ich pielęgnować; nie potrzebują wody, światła ani ciepła. A tlenu? Ależ skąd! Sztuczne rośliny potrzebują tyle co nic – poza ładnym miejscem w Państwa przedsiębiorstwie, restauracji, barze lub kawiarni. Sztuczne kwiaty dodają również kolorytu w szkołach, hotelach lub na pływalniach. Jako dekoracyjna alternatywa do żywych kwiatów sztuczne rośliny zawsze wyglądają świeżo i przekonują do siebie licznymi zaletami: nie szkodzą im przeciągi ani wilgotność i zniosą nawet niedelikatne traktowanie przez klientów, dzieci czy pracowników. Przesadzanie, usuwanie zwiędłych liści, lampy doświetlające – w przypadku sztucznych roślin wszystko to nie ma znaczenia. Nie potrzeba także smykałki do roślin. Wystarczy tylko odrobina zainteresowania... Wszystko bowiem czego potrzebują to wytarcie ich z kurzu.

Wyraź to kwiatami – lub naszymi sztucznymi roślinami.
Jeśli chcą Państwo zadbać o lepsze samopoczucie i przyjemną atmosferę w miejscu pracy, nasze sztuczne sukulenty, trawy, drzewka bonsai, fikusy, rośliny śródziemnomorskie, bambusy, palmy, rośliny liściaste, orchidee i rośliny kwitnące mogą uczynić prawdziwe cuda. Wysokiej jakości rośliny z materiału wyglądają niemal identycznie jak ich żywe odpowiedniki i są ich bardzo wierną, doskonale wykonaną kopią. Wraz z odpowiednimi donicami i wazonami stanowią one idealny element dekoracyjny do ozdabiania pomieszczeń, np. w domach towarowych, w restauracjach i hotelach, w strefach wellness, na pływalniach i w klubach fitness. Ponadto te eleganckie i łatwe w utrzymaniu sztuczne rośliny nadają się idealnie do wykorzystania w projekcie witryn wystawowych, aby pozytywnie wpływać na otoczenie i zapewniać jego harmonię.
Porównanie produktów