Urządzenia do napinania, urządzenia do łączenia

Chcieliby Państwo bezpiecznie zamykać paczki lub zabezpieczać palety na czas transportu? W ofercie kaiserkraft znajdą Państwo odpowiednie urządzenie do opasywania do każdego zastosowania – od ręcznych urządzeń do napinania, przez urządzenia do opasywania z akumulatorem, aż po elektryczne maszyny do opasywania.

W kategorii Urządzenia do napinania, urządzenia do łączenia oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Do rodzaju taśmy
  Do szer. taśmy
  Rodzaj mocowania
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 37

  Zabezpieczanie transportu za pomocą urządzeń do opasywania – żaden węzeł nie będzie lepszy  Profesjonalne zabezpieczanie transportu to sztuka sama w sobie? Nie z naszymi urządzeniami do opasywania. Oprócz urządzeń do napinania i łączenia do różnych zastosowań oferujemy również odpowiednie taśmy do opasywania wykonane z wytrzymałego tworzywa lub stali. Dzięki temu zapakowane towary są optymalnie zabezpieczone na czas transportu.  Urządzenie do napinania i szczypce czy urządzenie kombi do napinania i łączenia taśmy?  Napinanie, łączenie, odcinanie: to trzy stałe kroki w przypadku opasywania, które można jednak wykonać na różne sposoby. W przypadku sporadycznego pakowania wystarczy użyć ręcznego urządzenia do napinania, a następnie szczypiec łączących. Można również zdecydować się na urządzenie do opasywania, za pomocą którego wykona się wszystkie te czynności. Urządzenia takie dostępne są m.in. w wersji zasilanej akumulatorem oraz w wersji do obsługi ręcznej z dźwignią do dociskania.  Jeszcze więcej komfortu i szybkości oferuje półautomatyczne lub w pełni automatyczne urządzenie do opasywania z regulowaną prędkością podawania taśmy, wyświetlaczem i różnymi funkcjami obsługi. Urządzenia te pozwalają nawet częściowo regulować prędkość opasywania – wystarczy nacisnąć przycisk. Są one idealnym wyborem dla każdego, kto często pakuje duże ilości towarów.  Sposoby na znalezienie właściwego urządzenia do opasywania  Urządzenie do napinania i szczypce, narzędzie ręczne czy automatyczne urządzenie opasujące? Odpowiedź zależy głównie od tego, jak często trzeba coś zapakować. Istotne jest również to, czy pakowane towary są kanciaste czy okrągłe, ponieważ niektóre urządzenia do opasywania muszą być używane na płaskich powierzchniach. Warto zwrócić również uwagę, do jakich szerokości taśmy nadają się dane urządzenia.  A skoro już mowa o taśmach, w naszym sklepie internetowym oferujemy taśmy z tworzywa lub ze stali odpowiednie do Państwa urządzeń do opasywania, dostępne także w praktycznych zestawach do opasywania, jak również tulejki spinające i wiele innych produktów do bezpiecznego pakowania. Warto zatem przyjrzeć się bliżej naszej ofercie. A w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji!
  Te produkty mogą Państwa zainteresować:  Palety z drewna | Kartony składane | Zgrzewarki | Rozwijarki ręczne | Folie termokurczliwe | Palety przemysłowe | Zestawy do opasywania EUROKRAFT | Rozwijarki taśmy klejącej tesa