Podnośniki maszynowe

Nasze podnośniki maszynowe pomogą Państwu w obsłudze dużych ciężarów. W szczególności firmy, w których dzień w dzień transportowane są ciężkie towary, skazane są na użycie wciągników. Oferowane przez nas podnośniki umożliwią Państwu łatwe podnoszenie i pozycjonowanie – ręczne, hydrauliczne, pionowe i poziome.

W kategorii Podnośniki maszynowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
775
775
1080
1080
-
Istotne
Liczba artykułów: 22

Podnośniki maszynowe: nieporęczne ładunki? Nie ma problemu!Z punktu widzenia logistyki postęp znajduje odzwierciedlenie w rosnącej wadze nowoczesnych maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji i warsztacie. Na szczęście sprzęt transportowy i podnośniki dotrzymują kroku temu rozwojowi! Wprawdzie podnośniki do maszyn mogą wydawać się maleńkie w porównaniu z obsługiwanym przez nie sprzętem, mają jednak ogromną moc, którą można wykorzystać w wielu obszarach działalności.Do jakich zadań nadają się różne wersje podnośników maszynowych?Urządzenia podnośne i podnośniki łączą w sobie odpowiednią siłę z odpowiednim bezpieczeństwem i gotowością do użycia w razie konkretnej potrzeby. Ich możliwości dotyczą przy tym nie tylko pracy w pionie, ale także transportu z punktu A do punktu B:Urządzenia podnośne z hydrauliką to delikatni mocarze, którzy bezstopniowo, bezpiecznie i niemal bez wysiłku umieszczają ciężkie maszyny i urządzenia w żądanej pozycji.Urządzenia podnośne bez hydrauliki można łączyć z oddzielnie dostępnymi pompami, aby zwiększyć bezpieczną odległość do danego towaru i jeszcze bardziej ułatwić obsługę. Sam podnośnik jest przy tym kompaktowy i może być używany praktycznie wszędzie.W przypadku podnośników korbowych i wrzecionowych trzeba własnoręcznie ustawiać wymaganą wysokość. Ponadto ze względu na ich wąską konstrukcję i większą wysokość całkowitą nadają się one do podpierania i wyważania wyżej położonych wysięgników maszyn. Jeśli konieczne jest zabezpieczenie naczep lub wymiennych nadwozi, najlepiej użyć w tym celu nowoczesnych podpór pod naczepę.Jeśli ciężkie sprzęty mają być przenoszone nie tylko w górę, ale również na inne miejsce, polecamy transporter podnośny lub podwójny podnośnik. Urządzenia te są przeznaczone do cięższych szaf, sejfów lub tym podobnych ładunków o prostych krawędziach. Działają one w oparciu o lekkie podnoszenie za pomocą hydrauliki i wyposażone są w lekkobieżne rolki, które sprawiają, że droga staje się tak samo lekka jak ciężar.Kiedy warto wybrać podnośnik hydrauliczny?Podnośniki hydrauliczne są idealnym rozwiązaniem, jeśli konieczne jest optymalne przenoszenie siły płynnym ruchem podnoszącym. Służą one do wyważania, pozycjonowania i podnoszenia ciężkich maszyn, gdzie liczy się każdy milimetr.Ważną zaletą tych podnośników jest także równomierne, a przy tym bezpieczne podnoszenie i opuszczanie, jak również kompaktowa konstrukcja. Ponadto przy prawidłowej pielęgnacji hydraulika niemal


nie wymaga konserwacji.Jeśli konieczna jest wyjątkowa elastyczność, warto postawić na podnośniki hydrauliczne, których można używać zarówno w pionie, jak i w poziomie.Kiedy warto wybrać podnośnik przyssawkowy?Maszyny i towary wykonane ze stali i metalu są wprawdzie ciężkie, ale i wytrzymałe. Jak jednak transportować szkło? W formie szyby również ono ma duży ciężar własny, jednak bezpieczne przemieszczanie go za pomocą maszyn jest praktycznie niemożliwe.W takiej sytuacji najlepiej zdać się na siłę własnych rąk i podnośnik przyssawkowy. Dzięki niemu jednym kliknięciem wyposaża się szkło i inne towary o gładkiej, gazoszczelnej powierzchni w uchwyt do przenoszenia.Zasada jest prosta: należy w sposób strategiczny umieścić podnośnik na transportowanym towarze – jednocześnie podnieść – i problem z transportem zostaje rozwiązany!Co jeszcze oferuje kaiserkraft w kategorii transportu towarów?Aby nasza bogata gama podnośników maszynowych i środków transportu mogła wkroczyć do akcji, nie potrzeba najcięższego urządzenia. Nawet szafa biurowa lub mały sejf mogą wymagać pokazu siły podczas przemeblowania lub przeprowadzki.Sprytnym rozwiązaniem może być w takiej sytuacji wózek podnośny, który składa się z dwóch niezależnych jednostek z rolkami i drążka podnośnego. Rolki umieszcza się pod towarem, unosi się cały mechanizm i już można bez wysiłku przewozić towar korytarzem biurowym.Nasza oferta jest stale poszerzana, również w oparciu o Państwa sugestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.