+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Szerokość
Wysokość
 

Kontenery magazynowe

Mała przestrzeń do składowania to problem wielu z nas. Dobrym rozwiązaniem tego problemu są oferowane przez nas kontenery magazynowe, które pozwolą na elastyczne wykorzystanie przestrzeni oraz zagwarantują stabilną ochronę przed warunkami pogodowymi − na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
Kontener izolowany
ocynkowany, z podłogą z drewna
netto
od 16.920,-
Kontener do szybkiego montażu
ocynkowanie, w częściach, bez podłogi z drewna
netto
od 4.910,-
Kontener do szybkiego montażu
ocynkowanie, w częściach, z podłogą z drewna
netto
od 4.920,-
Kontener do szybkiego montażu
ocynkowanie, zmontowane, z podłogą z drewna
netto
od 5.150,-
Zestaw kontenerów na materiały
ocynk., bez podłogi z drewna
netto
od 15.390,-
Zestaw kontenerów na materiały
ocynk., z podłogą z drewna
netto
od 16.220,-
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
Kontenery magazynowe – bezpieczne przechowywanie
W tej kategorii znajdą Państwo kontenery magazynowe, kontenery na materiały, kontenery izolowane oraz kontenery do szybkiego montażu o zróżnicowanej konstrukcji i wielkości. Kontenery na materiały do użytku na zewnątrz pomieszczeń umożliwiają bezpieczne magazynowanie materiałów budowlanych, urządzeń roboczych i towarów niezależnie od wilgotności i pogody. Kontenery magazynowe o konstrukcji umożliwiającej ustawianie w stos umożliwiają jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Gotowe pomieszczenia do szybkiego montażu mogą zostać wykorzystane jako dodatkowa przestrzeń magazynowa nawet podczas krótkotrwałych projektów, realizowanych przez przewidywany okres czasu. Kontenery magazynowe są stabilne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co są bardzo funkcjonalne. Ich dodatkową zaletą są bezpieczne zamki i dobra izolacja. Kontenery na materiały oraz kontenery magazynowe to doskonały wybór dla logistyki oraz w przypadku magazynowania tymczasowego. Dodatkowo sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach, przede wszystkim w zakresie bezpiecznego przechowywania.

Kontenery na materiały, kontenery magazynowe i systemy zabudowy
Kontenery na materiały i systemy zabudowy dostępne są w stanie wstępnie zmontowanym lub w częściach. Wyłożone drewnianą podłogą, kontenery magazynowe są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości. Czy najlepszym wyborem będzie wariant kontenera lakierowanego czy ocynkowanego, zależy w dużej mierze zarówno od miejsca jego ustawienia jak i składowanych w nim towarów. W zależności od konkretnego rodzaju konstrukcji kontenery magazynowe wymagają własnego fundamentu. Dzięki opatentowanej konstrukcji kontenery do szybkiego montażu można łatwo zainstalować, bez konieczności użycia narzędzi. Dobrym przykładem jest ten kontener do szybkiego montażu z ocynkowanej blachy trapezowej. Kontenery na materiały i kontenery do szybkiego montażu to doskonała opcja rozbudowy w szczególności, jeśli powierzchnia magazynowa ma być rozbudowana o dokładnie wykalkulowane powierzchnie do odstawiania. Można je ustawić w dowolnym miejscu na podwórku, w hali oraz na podjeździe, lub tam gdzie ma to po prostu sens. Prosta konstrukcja kontenerów umożliwia ich szybki demontaż. Przedsiębiorcy uzyskują dzięki temu możliwość elastycznego dopasowania dostępnej powierzchni magazynowej do danego zapotrzebowania. Dalsze informacje dotyczące systemów magazynowania znajdą Państwo w wysokiej jakości ofercie KAISER+KRAFT, z której mogą Państwo od razu wybrać nowy kontener magazynowy, gotowe pomieszczenie lub rozszerzenie powierzchni magazynowej od KAISER+KRAFT, na życzenie również w formie kombinacji systemów, które umożliwiają stworzenie i rozbudowę małych magazynów o powierzchni do 30 m².
Porównanie produktów