Szafki boczne

Postać drugoplanowa? W żadnym razie! Stylowe szafki boczne potrafią zadbać o niezbędną przestrzeń do przechowywania w biurze i bez trudu wypełniają najróżniejsze zadania. Oto nowa przegroda pomieszczeń, nowy kontuar, a w końcu nowy ulubiony mebel!

W kategorii Szafki boczne oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, C+P, eurokraft pro.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Wysokość [mm]
  Szerokość [mm]
  Głębokość [mm]
  Kolor
  Seria
  Właściwości
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 74

  Szafki boczne: główni aktorzy na biurowej linii bocznej  Nawet najpiękniejsze meble biurowe, jeśli przekroczą określony rozmiar, stają się dość dominujące. Im większe szafy lub regały, tym większe prawdopodobieństwo, że będą działały przytłaczająco. Z szafkami bocznymi nie ma takich problemów. Wręcz przeciwnie. Ci główni aktorzy na biurowej linii bocznej pomagają nie tylko tworzyć przestrzeń do przechowywania, lecz także nadają pomieszczeniu delikatności i lekkości.
  Do czego służą szafki boczne w biurze?  Szafki boczne to nie tylko funkcjonalne komody. Te niskie rozwiązania do przechowywania zapewniają również doskonałe wykorzystanie przestrzeni nawet na najmniejszej powierzchni. Dzięki drzwiom przesuwnym, zamiast skrzydłowych, i zamykanym na klucz szufladom są czymś więcej niż tylko uzupełnieniem biurka, krzesła biurowego i szafy na akta.  Szafki boczne…
  • … sprawiają, że małe biura wydają się większe.

  • … dzięki drzwiom przesuwnym zajmują dużo mniej miejsca niż meble z drzwiami skrzydłowymi.

  • … uspokajają wygląd pomieszczenia dzięki klarownemu, subtelnemu designowi.

  • … zapewniają na swoim blacie dodatkowe miejsce do przechowywania i prezentacji.

  • … mogą służyć jako kontuar i jako przegroda pomieszczeń.

  • … zapewniają wygodny dostęp do akt i materiałów biurowych.


  Niektóre z naszych szafek bocznych, oferowanych przez najwyższej klasy producentów, takich jak C+P i mauser, czy też szafki naszej marki własnej EUROKRAFTpro już w nazwie potwierdzają swoją wielofunkcyjność. Inne warianty przekonują dodatkowymi detalami, takimi jak wyciszające fronty i ścianki tylne, elastyczne koncepcje rolek i nóżek lub bardzo niewielka wysokość. Tak czy inaczej, biurowe szafki boczne z szufladami, elementami szafkowymi itp. idealnie nadają się do tego, aby prześcignąć konwencjonalną koncepcję szafka-stół-krzesło w biurze.
  Wyposażanie biura w szafki boczne – na co zwrócić uwagę?  Pierwszą i najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy urządzaniu biura, jest zawsze biurko i ergonomiczne krzesło biurowe. Ponadto istnieją dokładne przepisy dotyczące przestrzeni, jaką należy zapewnić pracownikowi na stanowisku pracy. Należy liczyć, że na jedno stanowisko pracy przypada około 8–10 metrów kwadratowych powierzchni.  Zatem szafki boczne, szafy na akta, kontenery na kółkach i inne rozwiązania do przechowywania należy wybrać dopiero po zaplanowaniu najważniejszych rzeczy w biurze. Przy czym – aby zadbać o harmonijne środowisko pracy – kluczowy jest również wybór jednolitego wzornictwa.  Ogólnie rzecz ujmując, nie należy przesadzać z ilością przestrzeni przeznaczanej w biurze do przechowywania. Nawet jeśli dokumenty i papier są nadal niezbędne, zbyt wiele mebli biurowych kusi, by gromadzić w nich (nieposortowane) rzeczy. Pomieszczenie wygląda wówczas na przytłaczające i bardziej zagracone niż potrzeba. Lepiej jest użyć mniej, ale dobrze dobranych mebli i ustawić je w taki sposób, aby ich zawartość była zawsze pod ręką przy danym stanowisku pracy.  Jeśli chcą Państwo upiec kilka pieczeni na jednym ogniu, w biurze typu open space mogą Państwo np. ustawić dwie identyczne szafki boczne tyłem do siebie, tworząc w ten sposób wyspę do rozmów, krótkich spotkań lub na sprzęt do parzenia kawy.  W kwestii pomysłowych wskazówek dotyczących urządzania wnętrz jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Odpowiemy również na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami lub do skorzystania z naszych porad w zakresie planowania biura.