Szafy z szufladami pionowymi

Nasze szafy z szufladami pionowymi to doskonałe rozwiązanie do składowania narzędzi, materiałów i innych drobiazgów w sposób gwarantujący dużą oszczędność miejsca. Wystarczy wyjąć odpowiednią płytę lub ściankę perforowaną. Będą Państwo zaskoczeni jak pojemna może być szafa z szufladami pionowymi!

W kategorii Szafy z szufladami pionowymi oferujemy Państwu produkty następujących marek: Pavoy, eurokraft pro, LISTA.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Wysokość [mm]
  Szerokość [mm]
  Głębokość [mm]
  Kolor drzwi
  Wersja
  Cena brutto
  Cena netto

  Szafy z szufladami pionowym: porządek w pozycji pionowej!



  W laboratoriach lub aptekach szafy z szufladami pionowymi stanowią integralną część wyposażenia. Dlaczego nie zastosować ich również w biurze, warsztacie czy magazynie? Dzięki pionowemu rozmieszczeniu i inteligentnym funkcjom oszczędza się przecież miejsce i zyskuje niebywałą przejrzystość.



  Co sprawia, że szafy z szufladami pionowymi są tak wyjątkowe?



  Zwykłe meble warsztatowe i meble biurowe do przechowywania akt lub materiałów roboczych oferują zainstalowane na stałe szuflady o określonej głębokości. Czasami trudno jest rozeznać się w ich zawartości i znaleźć szukaną rzecz. Również nie wszystko da się w nich łatwo umieścić.



  W szafie z szufladami pionowymi dana szuflada wysuwa się całkowicie, jest dostępna z obu stron i może być w elastyczny sposób doposażana.



  Wiele modeli ma perforowane ścianki, na których dzięki haczykom i innym akcesoriom można w przejrzysty sposób rozmieścić niezbędne wyposażenie. Jest to szczególnie opłacalne np. w przypadku bardzo nieporęcznych przyborów, takich jak klucze krzyżakowe lub duże poziomice, które w przeciwnym razie trudno w sensowny sposób ulokować w szafie.



  Warianty z półkami nadają się do sortowania małych części w otwartych pojemnikach magazynowych. Ponieważ w każdej szafie znajduje się kilka szuflad, można rozsądnie sortować swoje zasoby i nie trzeba za każdym razem przeszukiwać całej szafy.



  Jak ustawić szafy z szufladami pionowymi?



  Dzięki przedniemu wysuwowi nie trzeba się martwić o promień obrotu drzwi szafy. Oznacza to, że można bez problemu umieścić w rzędzie kilka szaf z szufladami pionowymi i w ten sposób optymalnie wykorzystać nawet niewielką powierzchnię.



  Można również zastanowić się nad różnokolorowymi frontami, aby jeszcze łatwiej móc zachować porządek w magazynie lub w warsztacie. Można wówczas zapomnieć o długich poszukiwaniach kółek i rolek lub innych małych akcesoriów.



  W kategorii produktów Biuro oraz do warsztatu oferujemy również wiele innych innowacyjnych pomysłów dotyczących organizacji i porządku. Zachęcamy przykładowo do zapoznania się z naszą ofertą ścianek działowych do dzielenia szaf i pojemników lub do kontaktu z nami w razie konkretnych wymagań dotyczących danego produktu.