Odbojniki do drzwi

Wsłuchiwanie się w potrzeby pracowników lub współpracowników – taka postawa wspiera komunikację i ducha pracy zespołowej. Pokażcie Państwo, że jesteście na to gotowi, pozostawiając drzwi otwarte – np. dzięki podłogowym odbojnikom do drzwi. Aby drzwi nie trzaskały, polecamy z kolei stosowanie ściennych odbojników do drzwi!

Odbojniki do drzwi – dzięki nim drzwi z pewnością pozostaną otwarteJeśli koledzy ciągle wpadają do biura, lepiej jest zostawić drzwi otwarte. W ten sposób pracownicy sygnalizują chęć wsłuchania się w potrzeby innych. Ponadto pozwala to zamienić ciągłe zatrzaskiwanie drzwi na powiew świeżego powietrza.Otwartość często jednak przegrywa z ciężkimi drzwiami i nagłymi podmuchami powietrza. To oznacza, że nadszedł czas na odbojnik do drzwi od KAISER+KRAFT.
Odbojniki do drzwi do elastycznego zastosowania lub do montażu na stałeOferujemy trzy różne warianty odbojników: podłogowe odbojniki do drzwi, kliny do drzwi i ścienne odbojniki do drzwi.Nasze elastyczne odbojniki do drzwi wystarczy ustawić w odpowiednim miejscu. Sama ich waga utrzymuje drzwi otwarte – nie pozostawią one przy tym żadnych brzydkich śladów na nowym parkiecie. Odbojniki te są idealne do wynajmowanych biur i do drzwi, które tylko czasami powinny pozostać otwarte.Do stałego użytku we własnym budynku firmowym polecamy odbojniki do drzwi z praktycznym klinem. Można je stosować na wszystkich gładkich podłogach i według uznania przykręcać lub przyklejać. Innowacyjna wersja 3-STOP ma trzy kształty klinów o różnych kątach nachylenia do każdej szpary pod drzwiami.Niezależnie od wybranego wariantu nie muszą się Państwo obawiać, że Państwa otwartość wpłynie na wygląd powierzchni biurowych. Odbojniki do drzwi ze szczotkowanej stali szlachetnej pasują do każdej aranżacji wnętrza.
Pozostałe produkty do wyposażenia biuraMechanizm otwierania drzwi to dobry początek. Aby mieć pewność, że reszta wyposażenia jest również na swoim miejscu, w KAISER+KRAFT znajdą Państwo bogaty wybór innych produktów do wyposażenia biura – od ochronnych mat podłogowych, poprzez podnóżki, aż po taborety na rolkach. Dzięki nim każde biuro staje się idealnym miejscem do pracy.