Parasole przeciwsłoneczne

Na obszarach zewnętrznych firmy oczywiście nie może zabraknąć parasoli przeciwsłonecznych. W chłodnym cieniu pracownicy mogą bowiem wygodnie spędzić przerwę i naładować akumulatory na resztę dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
90
90
100
100
-
Szerokość [mm]
400
400
500
500
-

Parasole przeciwsłoneczne: optymalna ochrona przed słońcem i upałemLato, słońce i – parasole przeciwsłoneczne: Państwa pracownicy są bardziej zmotywowani i pracują wydajniej, jeśli mogą się przez chwilę zrelaksować. Oczywiście najlepiej na świeżym powietrzu, które w połączeniu ze światłem dziennym naprawdę ożywia ciało i duszę. Ale uwaga: zbyt dużo słońca i ciepła ma dokładnie odwrotny efekt! Parasole przeciwsłoneczne zapewniają chłodny cień i wystarczającą ochronę przeciwsłoneczną – na szczęście w kaiserkraft mamy dla Państwa odpowiedni sprzęt do obiektów zewnętrznych.Najważniejsze kryteria, którymi warto się kierować podczas wyboruNie wszystkie parasole przeciwsłoneczne są takie same! Każdy kupujący ma również inne oczekiwania. Dlatego poniżej podsumowaliśmy dla Państwa najważniejsze kryteria, które warto rozważyć przed zakupem, tak aby móc szybko i łatwo znaleźć odpowiedni produkt.Stabilne podstawy do parasoli przeciwsłonecznych

  • Należy rozważyć, czy potrzebna będzie mobilna podstawa z rolkami, czy też wyjątkowo stabilna podstawa.

  • Materiał musi być trwały i odporny na warunki pogodowe, np. ocynkowana stal.

  • Wskazówka: Do stworzenia specjalnej, kwiecistej dekoracji najlepiej jest użyć połączenia podstawy do parasola i doniczki z roślinami – dzięki temu zyskuje się jednocześnie cień i kwiaty.


Łatwe otwieranie i zamykanie

Należy zwrócić uwagę na sposób otwierania i zamykania parasola. Istnieją różne mechanizmy, takie jak zamknięcia przesuwane, korby obrotowe, a nawet linki pociągowe. Jaką metodę Państwo preferują?Osłona i ochrona

Pokrowce na parasole przeciwsłoneczne chronią tkaninę m.in. przed deszczem, lodem i niskimi temperaturami. Dzięki temu pozostaje ona zarówno czysta, jak i bardziej wytrzymała.Pozostałe cechyParasole przeciwsłoneczne są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów. Warto wcześniej zastanowić się, jakie wzornictwo najlepiej pasuje do Państwa firmy i jakie wymagania dany parasol powinien spełniać. Przykładowo dostępne są parasole ze składanym przegubem, które można błyskawicznie ustawić odpowiednio do pozycji słońca.Wszystko do obiektów zewnętrznych!Zachęcamy do wyposażenia Państwa obiektów zewnętrznych również innymi produktami z naszego sklepu internetowego. Może będą to donice z roślinami, które pozwolą stworzyć na terenie firmy małe oazy zieleni? Nie od dziś wiadomo przecież, że ludzie szybciej radzą sobie ze stresem, gdy otacza ich przyroda. Poza tym rośliny doskonale sprawdzają się jako osłona przed ciekawskimi spojrzeniami lub jako przegroda między różnymi obszarami. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie Państwu doradzimy!