Wieszaki i stojaki na ubrania

Funkcjonalne, dekoracyjne, uniwersalne: wieszaki na ubrania są dostępne w wielu różnych wersjach. Od wolnostojących stojaków na ubrania do firm po modele ze stojakami na parasole do gastronomii – wybór w sklepie internetowym kaiserkraft jest bardzo szeroki. W naszej ofercie z pewnością mamy również modele odpowiednie do Państwa firmy.

W kategorii Wieszaki i stojaki na ubrania oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, MAUL, hofe, eurokraft basic, Kongamek, Wolf.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Wysokość [mm]
  Szerokość [mm]
  Głębokość [mm]
  Kolor
  Liczba wieszaków na płaszcze
  Materiał
  Wyposażenie
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 81

  Wieszaki na ubrania – przechowywanie ubrań z zachowaniem ładu i porządku  W biurach, firmach lub w restauracjach: wieszaki na ubrania są niezbędnym wyposażeniem wielu firm. Dzięki nim pracownicy i goście mogą w uporządkowany sposób odwiesić kurtki i płaszcze, które nie zalegają na krzesłach i biurkach, co sprawia, że w firmie panuje większy porządek. Od wieszaków ściennych po stojaki na ubrania z kilkoma kolumnami i dołączonym stojakiem na parasole – oferta kaiserkraft jest niezwykle wszechstronna.  Stojaki na ubrania w różnych wersjach  Bardzo stylowo prezentują się umieszczone w strefie wejściowej stojaki na ubrania o klasycznym, okrągłym kształcie. Z kolei modele z okrągłymi wieszaczkami wyglądają bardziej nowocześnie. Wieszaki ścienne lub pojedyncze haczyki ścienne są odpowiednie w przypadku ograniczonej ilości miejsca. Można je również zamontować np. na ścianie za drzwiami. Wiele stojaków na ubrania, zwłaszcza dla branży gastronomicznej, ma dodatkowo półkę na kapelusze i czapki.  Z kolei wieszaki wykorzystywane w firmach lub podczas różnych wydarzeń zapewniają miejsce na dużą liczbę ubrań. W przypadku większych imprez przydatne są zwłaszcza rzędowe stojaki na ubrania. W naszym asortymencie znajdują się również modele w wersji dwustronnej, na których można zawieszać ubrania z obu stron. Stojaki wyposażone w rolki są bardzo praktycznym rozwiązaniem, jeśli nie mają być wykorzystywane na stałe, lecz jedynie w razie potrzeby.  Wyposażenie szatni w pomieszczeniach socjalnych  Oprócz stojaków na ubrania i tym podobnych produktów odpowiednim uzupełnieniem pomieszczeń socjalnych są szafki i schowki. Pracownicy mogą w nich bezpiecznie przechowywać zarówno odzież, jak i przedmioty wartościowe. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktów, nasz przyjazny zespół serwisowy z chęcią pomoże Państwu w wyborze systemów stojaków i wieszaków oraz pozostałego wyposażenia firmy.
  Te produkty mogą Państwa zainteresować:  Kontenery szufladowe | Ramiona uchylne | Kanały kablowe | Maty ochronne | Wózki z blatem | Szafki na ubrania | Maszyny biurowe IDEAL