+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Drabiny i rusztowania – w ten sposób można wspiąć się wyżej
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo drabiny i rusztowania, które nadają się do wykonywania różnego rodzaju prac. Z naszych produktów można bez problemu korzystać nie tylko w obszarze wewnątrz budynków, lecz również na zewnątrz budynków, ponadto wyróżnia je możliwość szybkiego montażu i demontażu oraz antypoślizgowe platformy. Korzyści związane ze stosowaniem drabin i rusztowań można bardzo łatwo rozpoznać: dzięki zastosowaniu tych środków roboczych pracownicy mają zapewnioną optymalną swobodę ruchów oraz stabilność. Wybierając odpowiednie urządzenia robocze pracownicy już na wstępie mogą poczuć się bezpieczniej podczas korzystania z nich.
Na placach budowy, w magazynie, prac wokół budynku lub w innych miejscach często jest potrzebna stabilna drabina lub rusztowanie, zwłaszcza gdy jest konieczne przeprowadzenie prac na wysokości. Za pomocą takich urządzeń roboczych można bez problemu dostać się w wyżej położone miejsca. Stabilną pozycję na dużej wysokości można uzyskać na drabinie platformowej lub rusztowaniu. Pracownik może na nich wygodnie stanąć i wykonać dłuższe prace, nawet z użyciem narzędzi lub maszyn. Jednak nie zawsze istnieje konieczność wspinania się w górę. Do prac, w których trzeba dosięgnąć tylko do wyżej położonej szafki w biurze nadają się mniejsze podesty lub drabiny. Można je bez problemu schować za drzwiami.

Państwa korzyści ze stosowania drabin i rusztowań
W tej kategorii znajdą Państwo drabiny, podesty, rusztowania i schody w różnych wersjach. Część z tych produktów ma atest GS lub jest oznaczona certyfikatem TÜV Süd. Na niektóre drabiny ze składanymi schodkami otrzymają Państwo nawet do piętnastu lat gwarancji. Podesty montażowe marki EUROKRAFT mogą przez wiele lat bezpiecznie towarzyszyć wszelkim pracom rzemieślniczym. Stare drabiny drewniane już się wysłużyły – dzisiejsze drabiny i rusztowania są wykonane z lekkiego aluminium lub solidnej stali. Do każdego rodzaju prac jest dostępne odpowiednie urządzenie robocze, niezależnie od tego czy potrzebują Państwo drabiny z kółkami, platformy lub drabiny dostawnej. Specjalne rusztowania do pracy na dużych wysokościach uzupełniają bogatą ofertę.

Drabiny i rusztowania

To właśnie u nas znajdą Państwo drabiny, podesty, stopnie i rusztowania do różnych zastosowań i różnorodnych miejsc. Wszystkie warianty cechują się solidnością, stabilnością i ergonomicznym wykonaniem. Każdy z wariantów to gwarantowany dobry wybór.
Nasze kategorie produktów
Drabiny
Praktyczny element wyposażenia każdego zakładu, w przemyśle, warsztacie i wielu ...
Platformy robocze
Poczujcie się Państwo swobodnie. Na platformach roboczych mogą Państwo ...
Podesty
Więcej wolności, prostoty i bezpieczeństwa. Podesty to praktyczne i bezpieczne ...
Rusztowania ruchome
Wysokiej jakości, sprawdzone i antypoślizgowe systemy rusztowań ruchomych ...
Schody przemysłowe
Schody przemysłowe są bardzo praktycznym elementem wyposażenia, zapewniającym ...
Porównanie produktów