RENATUS

Łatwa rozbudowa z serią RENATUS
Renatus nadaje się do rozbudowy stanowisk pracy w biurze. Różnorodna kolorystyka i formy powodują, że łączenie mebli biurowych Renatus nie jest wcale trudne.

W kategorii RENATUS oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 28
Seria mebli biurowych Renatus ze świetnymi wariacjami kontenerów na kółkach, regałów i szafek
Seria mebli biurowych Renatus ze świetnymi wariacjami kontenerów na kółkach, regałów i szafek. Seria mebli biurowych Renatus słusznie należy do grupy VARIETY. Oferowane są w niej jednocześnie cztery różne kontenery na kółkach i dwa różne kontenery stojące. Mimo, że wysokość wszystkich kontenerów na kółkach jest jednakowa, to można zamówić odpowiednią wersję z trzema bądź czterema szufladami, a w przypadku kontenerów stojących nawet z pięcioma szufladami. Powierzchnia ładowności może w ten sposób zostać dopasowana do indywidualnych wymogów. Kontenery na kółkach są przede wszystkim wykorzystywane do stworzenia większej ilości miejsca do przechowywania akcesoriów. Są poręczne, łatwo można je przesunąć i umieścić pod biurkiem. Zgodnie z ideą grupy VARIETY, seria mebli biurowych Renatus oferuje wiele opcji do wyboru podczas urządzania biura i rozszerzania istniejącego zestawu mebli biurowych. Meble biurowe występują w popularnych kolorach: jasnoszarym, imitacji buku, imitacji klonu oraz białym. Dzięki temu można je łączyć w znakomity sposób – nawet z meblami innych wykonawców. Seria mebli biurowych Renatus oferuje poza tym szafy z drzwiami przesuwnymi, kombinacje szaf i regałów oraz proste regały w najróżniejszych wysokościach. Aby biuro pozostało uporządkowane, opłaca się każdorazowo poszerzać przestrzeń do przechowywania. W zależności od potrzeb mogą Państwo się również zdecydować na dodatkowe, pasujące sztuki mebli.

Seria mebli biurowych Renatus z biurkami w czterech różnych rozmiarach
Ta różnorodność dostępna jest również w przypadku biurek o wysokim zakresie regulacji poprzez nóżkę poziomującą cokołu. Biurka występują przy tym w czterech wariantach: od kwadratowych, najmniejszych modeli aż do biurek roboczych szerokich na 1800 mm. Za pomocą różnych wariantów biurek można stworzyć kompletną aranżację biura, przede wszystkim małe modele biurek mogą wygodnie rozszerzać biurka robocze. Również w tym przypadku różnorodność sprawia, że miejsca pracy mogą zostać praktycznie poszerzone dzięki serii mebli biurowych Renatus. Podczas procesu tworzenia aranżacji biura, nasi doradcy z działu planowania CAD na zapytanie udzielą Państwu niezbędnej pomocy i porad. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również podczas montażu nowych mebli biurowych. Regały, szafki i biurka dostarczane są w formie rozmontowanej do miejsca użytku. Kontenery na kółkach dostarczane są w formie zmontowanej.