Taśmy do opasywania

Taśmy do opasywania są najpraktyczniejszym wynalazkiem od czasów powstania usług wysyłki. Stabilizują duże kartony i gwarantują, że paletowany towar nie rozleci się.
W naszej ofercie taśm do opasywania znajdą Państwo dopasowaną taśmę do każdego typu przesyłki: czy do małej paczki, pełnych palet czy kompletnej maszyny.

W kategorii Taśmy do opasywania oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, HSM.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 24

Mocne jak niedźwiedź: taśmy do opasywania zabezpieczające towary podczas transportuChcemy, aby Państwa przesyłka dotarła do adresatów nieuszkodzona. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy zabezpieczające taśmy do opasywania. Podczas opasywania towary, które mają być transportowane, owija się taśmą, która jest następnie napinana i zabezpieczana za pomocą urządzenia do opasywania. Zabezpieczone w ten sposób palety i opakowania nie mogą się już ześlizgnąć, przechylić ani wypaść ze stosu podczas transportu. Aby mieć pewność, że taśmy do opasywania wytrzymają dane obciążenie, są one wykonane z wytrzymałej stali, kompozytu lub tworzywa. Ponadto taśmy te są dostępne w różnych długościach, grubościach, szerokościach i klasach wytrzymałości. Ale skąd wiadomo, które właściwości materiału będą odpowiednie do danej przesyłki?
O rodzaju taśmy do opasywania decyduje rodzaj transportowanego towaruW zależności od wielkości i ciężaru pakunku można wybrać lekkie taśmy z tworzywa wykonane z polipropylenu lub poliestru, rozciągliwe taśmy kompozytowe lub maksymalnie odporne na rozerwanie taśmy stalowe. Do transportu morskiego i ciężkich ładunków używa się taśm stalowych, które idealnie sprawdzą się również w przypadku towarów nieporęcznych i o ostrych krawędziach. Do ciężkiego bagażu nadaje się wysoce elastyczny kompozyt. To połączenie włókien i tworzywa ma podobną nośność jak stal, a ponadto taśma kompozytowa jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku towarów o nieregularnych kształtach. A jak wygląda sytuacja z tworzywem? Taśma PET jest wyjątkowo odporna na rozerwanie i nie ma ostrych krawędzi. Taśma poliestrowa, ze względu na możliwość opasywania dużych ilości materiałów, nadaje się do ciężkich towarów – ma podobną odporność na rozerwanie jak taśma stalowa, a przy tym jest od niej pięciokrotnie lżejsza. W przypadku paczek i innych lekkich przesyłek taśma PP spełnia wszystkie wymagania jako standardowa taśma do opasywania.


A skoro już mowa o ostrych krawędziach: kaiserkraft oferuje różne produkty do osłony krawędzi i powierzchni przesyłek. Można wybierać z szerokiej gamy profili, listew, kątowników, narożników i innych podkładek.
Napinanie, łączenie, wysyłanie. Mamy profesjonalne narzędzia – również w zestawachJak już opisano powyżej, do profesjonalnego opasywania potrzebne są specjalne narzędzia i sprzęt. W kaiserkraft znajdą Państwo rozwijarki, urządzenia do napinania i łączenia, jak również łączenia do taśm wykonanych z każdego materiału. W zależności od potrzeb dostępne pojedynczo lub jako zestaw do opasywania. Dzięki temu będą Państwo właściwie wyposażeni. A może potrzebują Państwo innego materiału opakowaniowego? W końcu zawsze jest coś do kupienia. Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie służymy radą i pomocą.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wagi cyfrowe | Palety jednorazowego użytku | Maszyny do opasywania | Palety przemysłowe | Folie termokurczliwe | Wagi do listów | Wagi Soehnle | Zestawy do opasywania EUROKRAFT