Kraty odgradzające, ogrodzenia konstrukcyjne

Do ochrony pracowników lub jako bariera dla niepożądanych osób postronnych: kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne uniemożliwiają dostęp do miejsc, które z powodu prac budowlanych lub wypadków są w danej chwili niedostępne. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

W kategorii Kraty odgradzające, ogrodzenia konstrukcyjne oferujemy Państwu produkty następujących marek: VISO, Rubbermaid.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 38

Kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne – elastyczne odgradzanie i zapobieganie wypadkomBycie uważnym zawsze się opłaca, w zgiełku pracy nawet specjaliści od medytacji mogą jednak stracić koncentrację. W takiej sytuacji nasze kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne uniemożliwiają pracownikom dostanie się do niebezpiecznych miejsc oraz zabezpieczają place budowy przed dostępem osób nieupoważnionych. Montaż tych barier jest przy tym równie szybki jak demontaż.Kraty odgradzające chronią ludzi i maszynyKraty odgradzające spełniają trzy główne zadania:  • Zapobiegają urazom pracowników lub przechodniów, którzy znajdą się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

  • Chronią drogie maszyny i urządzenia, np. przed uderzeniem przez stertownik.

  • Uniemożliwiają dostęp osób nieupoważnionych.


W zależności od wymagań kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne można stosować w niebezpiecznych miejscach w firmach, do zabezpieczania placów budowy, a także podczas różnych imprez. Przy czym w przeciwieństwie do stałych barier można je błyskawicznie ustawić i zdemontować. W kaiserkraft oferujemy rozwiązania dostosowane do wszelkich potrzeb.Cechy istotne podczas wyboruJak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Dotyczy to również wyboru odpowiedniej kraty odgradzającej i ogrodzenia konstrukcyjnego. Oto kilka wskazówek, na co szczególnie zwrócić uwagę:  • Z rolkami lub bez: kraty odgradzające z rolkami są bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli często się je rozkłada lub przebudowuje.

  • Tworzywo lub stal: kraty z tworzywa są lekkie i niedrogie, kraty stalowe wytrzymują większe obciążenia.

  • Odblaskowe lub nie: jeśli bariera znajduje się w miejscu, gdzie ludzie chodzą również w nocy, potrzebne są odblaskowe kraty odgradzające.

  • Magazynowanie: mało miejsca podczas przechowywania zajmują przykładowo kraty nożycowe, które można „złożyć''.


Ponadto w kaiserkraft oferujemy również elementy drzwi i elementy do montażu na ścianie, jak również kompletne zestawy i inne produkty do odgradzania i znakowania: progi zwalniające, pomosty kablowe, słupki i wiele więcej. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami!