Kraty odgradzające, ogrodzenia konstrukcyjne

Do ochrony pracowników lub jako bariera dla niepożądanych osób postronnych: kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne uniemożliwiają dostęp do miejsc, które z powodu prac budowlanych lub wypadków są w danej chwili niedostępne. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

W kategorii Kraty odgradzające, ogrodzenia konstrukcyjne oferujemy Państwu produkty następujących marek: Schake, VISO, Rubbermaid.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 39

Kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne – elastyczne odgradzanie i zapobieganie wypadkom



Bycie uważnym zawsze się opłaca, w zgiełku pracy nawet specjaliści od medytacji mogą jednak stracić koncentrację. W takiej sytuacji nasze kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne uniemożliwiają pracownikom dostanie się do niebezpiecznych miejsc oraz zabezpieczają place budowy przed dostępem osób nieupoważnionych. Montaż tych barier jest przy tym równie szybki jak demontaż.



Kraty odgradzające chronią ludzi i maszyny



Kraty odgradzające spełniają trzy główne zadania:



  • Zapobiegają urazom pracowników lub przechodniów, którzy znajdą się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

  • Chronią drogie maszyny i urządzenia, np. przed uderzeniem przez stertownik.

  • Uniemożliwiają dostęp osób nieupoważnionych.


W zależności od wymagań kraty odgradzające i ogrodzenia konstrukcyjne można stosować w niebezpiecznych miejscach w firmach, do zabezpieczania placów budowy, a także podczas różnych imprez. Przy czym w przeciwieństwie do stałych barier można je błyskawicznie ustawić i zdemontować. W kaiserkraft oferujemy rozwiązania dostosowane do wszelkich potrzeb.



Cechy istotne podczas wyboru



Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Dotyczy to również wyboru odpowiedniej kraty odgradzającej i ogrodzenia konstrukcyjnego. Oto kilka wskazówek, na co szczególnie zwrócić uwagę:



  • Z rolkami lub bez: kraty odgradzające z rolkami są bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli często się je rozkłada lub przebudowuje.

  • Tworzywo lub stal: kraty z tworzywa są lekkie i niedrogie, kraty stalowe wytrzymują większe obciążenia.

  • Odblaskowe lub nie: jeśli bariera znajduje się w miejscu, gdzie ludzie chodzą również w nocy, potrzebne są odblaskowe kraty odgradzające.

  • Magazynowanie: mało miejsca podczas przechowywania zajmują przykładowo kraty nożycowe, które można „złożyć''.


Ponadto w kaiserkraft oferujemy również elementy drzwi i elementy do montażu na ścianie, jak również kompletne zestawy i inne produkty do odgradzania i znakowania: progi zwalniające, pomosty kablowe, słupki i wiele więcej. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami!