Hulajnogi elektryczne

Hulajnoga elektryczna dla firm pozwala szybko przemieszczać się po zakładzie, zarówno osobom, jak i mniejszym towarom – w ciągu kilku sekund można pokonać dowolną odległość na terenie firmy. Elektryczne hulajnogi transportowe dla firm cieszą się wśród pracowników coraz większą popularnością w ich codziennej pracy.

Elektryczne hulajnogi transportowe: prosta droga do nowej mobilności w miejscu pracyRowery firmowe nie oferują wystarczającej przestrzeni transportowej, konwencjonalne urządzenia transportowe są zbyt wolne, a na terenie firmy wszystko mogłoby toczyć się jeszcze szybciej? Mamy rozwiązanie! Hulajnogi elektryczne – zwrotne środki transportu, które łączą w sobie zalety nowej mobilności w każdej firmie.Czym są elektryczne hulajnogi transportowe?Hulajnogi elektryczne to typowe hulajnogi, które stały się integralną częścią krajobrazu ulicznego. Hulajnogi elektryczne dla firm mogą jednak więcej. Jako połączenie roweru elektrycznego, urządzenia transportowego, hulajnogi i roweru towarowego są w stanie przewieźć znacznie więcej z punktu A do punktu B:  • Wygodne siedzisko z szybkim podnoszeniem i opuszczaniem

  • Stabilna konstrukcja z 3 kołami

  • Duży zasięg na jednym ładowaniu akumulatora

  • Transport małych części i małych zbiorników w koszu transportowym lub na powierzchni ładunkowej


Dla kogo przeznaczone są elektryczne hulajnogi transportowe?Hulajnogi elektryczne są odpowiednie zwłaszcza do zakładów produkcyjnych lub firm z dużymi terenami i halami fabrycznymi, gdzie pracownicy codziennie przemierzają duże odległości. Dzięki takiemu wsparciu transportowemu duże odległości można pokonywać szybciej niż pieszo, co oszczędza czas i siły. Ponadto na powierzchni ładunkowej można również przewozić różne przedmioty.Dzięki kompaktowej konstrukcji hulajnoga elektryczna jest również sprytną alternatywą do komisjonowania, dzięki której długie korytarze magazynowe ulegają nagle znacznemu skróceniu. Hulajnogi elektryczne, trochę mimochodem, umożliwiają także znacznie szybsze przygotowanie zamówienia do dalszej realizacji.Gdzie można poruszać się hulajnogami elektrycznymi dla firm?W halach fabrycznych obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa, które należy spełnić za pomocą przetestowanej hulajnogi elektrycznej, oznaczeń drogowych oraz regulaminu postępowania w ruchu wewnątrzzakładowym.Na fragmentach terenu zewnętrznego, a także na drogach publicznych zastosowanie mają już jednak przepisy ustawy o ruchu drogowym. Do korzystania z hulajnóg elektrycznych w ruchu drogowym wymagane jest zatem odpowiednie zezwolenie.Ważne: jeśli w odniesieniu do pojazdów wewnętrznych lub floty przechodzi się na e-mobilność, trzeba zapewnić również odpowiednią infrastrukturę ładowania. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszego e-programu. Zachęcamy do kontaktu z nami.