Zawiesia wężowe

Zawiesia wężowe to zamknięte zawiesia wykonane z wyjątkowo trwałej i odpornej na ścieranie tkaniny. Za pomocą tego wciągnika można podnosić ładunki o wadze do 12 ton! Ponadto zawiesia wężowe są łatwe w przechowywaniu i bardzo szybko gotowe do użycia.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Nośność podwójnego zawieszenia
Nośność pojedyncza bezpośrednia

Zawiesia wężowe – żaden ładunek nie jest za ciężkiPas nośny czy łańcuch zawieszany? Czasami najlepszym rozwiązaniem jest zawiesie wężowe. Tutaj dowiedzą się Państwo, dlaczego tak jest i w jaki sposób znaleźć w kaiserkraft zawiesie wężowe odpowiednie do Państwa potrzeb.Co potrafią zawiesia wężowe i kiedy ich używać?Zawiesia wężowe to doskonałe rozwiązanie pod wieloma względami. Począwszy od kształtu. Kształt zawiesia zmienia się bowiem wraz z kształtem obciążenia. Ta zdolność adaptacji chroni wrażliwe powierzchnie.Nasze zawiesia wężowe są również wszechstronne z innych powodów. Podobnie jak pasy nośne i łańcuchy zawieszane mogą być połączone bezpośrednio z punktem mocowania lub mogą być sznurowane. Możliwe jest również umieszczenie ładunku w zawiesiu. Wybór najlepszej taktyki zależy od podnoszonych przedmiotów. To samo dotyczy liczby używanych zawiesi. Nasze zawiesia wężowe są z reguły dostępne w podwójnym opakowaniu.Które właściwości zawiesi wężowych są szczególnie istotne?W kaiserkraft znajdą Państwo zawiesia wężowe do ciężkich i lżejszych ładunków. O nośności zawiesia świadczy już jego kolor:


  • Ciemnozielony: 500 kg

  • Fioletowy: 1000 kg

  • Jasnozielony: 2000 kg

  • Żółty: 3000 kg

  • Szary: 4000 kg

  • Czerwony: 5000 kg

  • Brązowy: 6000 kg

  • Pomarańczowy: ≥ 10000 kg


Stosowanie zawiesia wężowego odradzamy jedynie w przypadku podnoszenia przedmiotów o chropowatej powierzchni. Do tego celu oferujemy łańcuchy zawieszane w wielu różnych wersjach oraz z jednym, dwoma lub czterema cięgnami.Jak długo można używać zawiesi wężowych?Nasze zawiesia wężowe, mimo ciężkiej pracy, jaką wykonują, są bardzo trwałe – pod warunkiem, że są używane i przechowywane z należytą starannością. Ponieważ jednak muszą one spełniać wysokie wymagania, obowiązuje następująca zasada: zauważenie jakichkolwiek uszkodzeń oznacza, że nadszedł czas na wymianę zawiesia. Tylko w ten sposób można zapewnić pracownikom możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.Zgodnie z prawem raz w roku obowiązkowa jest kontrola przeprowadzana przez kompetentną osobę. Zalecamy ponadto częstsze przyglądanie się zawiesiom i urządzeniom podnośnym i podnośnikom. Zapewnia to dobre samopoczucie i sprawny przebieg pracy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wymiany, zakupu i użytkowania prosimy o kontakt z nami. Chętnie doradzimy Państwu nie tylko w kwestii zawiesi, lecz również innych produktów do wyposażenia magazynu, warsztatu czy biura.