Pojemniki na odpady do ustawiania na zewnątrz

Wszystko w firmie ma swoje miejsce, także odpady. Aby również teren zewnętrzny był zawsze czysty i uporządkowany, polecamy nasze pojemniki na odpady do użytku na zewnątrz: otwarte lub zamknięte, z popielnicą, daszkiem lub pojemnikiem wewnętrznym, z metalu, tworzywa lub drewna. Gwarantujemy, że znajdą Państwo tutaj nie tylko odpowiedni pojemnik na odpady, który zapewni czystość na zewnątrz i na terenie firmy, lecz także liczne porady i wskazówki dotyczące utrzymania porządku na zewnątrz.

W kategorii Pojemniki na odpady do ustawiania na zewnątrz oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR, PROCITY, Rubbermaid.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 86

Pojemniki na odpady do obszarów zewnętrznychNa reprezentacyjnym terenie zewnętrznym odpady nie mają czego szukać, stąd niezbędne jest miejsce, gdzie można je wyrzucić. Odpowiednio duża liczba koszy na odpady znacznie podnosi jakość pobytu na zewnątrz. Zysk wizerunkowy jest również imponujący. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdą Państwo odpowiedni produkt!Co wyróżnia pojemniki na odpady do obszarów zewnętrznych?Różne warunki pogodowe i upływ czasu: systemy na odpady w obiektach zewnętrznych muszą wiele wytrzymać. I to nie tylko przez jeden sezon. Pojemniki na odpady do obszarów zewnętrznych, do montażu na ścianie lub stojące, są na to idealnie przygotowane: • Odporna ocynkowana blacha stalowa (przynajmniej w pojemniku wewnętrznym), ograniczająca ryzyko pożaru w przypadku wyrzucenia gorących/tlących się papierosów

 • Stałe zakotwienie za pomocą płyt podstawy lub możliwość montażu na ścianie i słupku

 • Duże otwory wrzutowe do różnych rodzajów odpadów, a także małe otwory wskazujące, by nie umieszczać w danym pojemniku dużych odpadów

 • Pokrywy chroniące przed wilgocią

 • Odprowadzanie wody i wilgoci

 • Zamykane mechanizmy do wyjmowania z prostymi mechanizmami opróżniania

 • Różnorodny design dla różnych aranżacji obszarów zewnętrznych i wymaganego efektu wizualnego


Jak wybrać pojemniki na odpady do obszarów zewnętrznych? 1. Liczba: im więcej pojemników na odpady, tym lepiej. Należy je umieścić na zewnątrz przy wszystkich wejściach i wyjściach, a także w rozsądnych odstępach w miejscach, gdzie ludzie siadają lub przystają, takich jak ławki, parkingi i ścieżki spacerowe.

 2. Rozmiar: im większy pojemnik na odpady, tym rzadziej trzeba go opróżniać. Śmieci mogą jednak wydzielać nieprzyjemny zapach, a duży kosz nie wszędzie dobrze wygląda i nie wszędzie się sprawdzi. Im bliżej obszarów reprezentacyjnych znajduje się pojemnik na odpady, tym powinien on być mniejszy i bardziej dyskretny.

 3. Montaż: pojemniki na odpady do ustawienia wymagają nie tylko pewnej przestrzeni na podłożu, lecz także należy zapewnić wystarczająco dużo miejsca wokół nich, aby ułatwić zarówno wyrzucanie odpadów, jak i opróżnianie pojemników. Zewnętrzne pojemniki na odpady do montażu ściennego są bardziej elastyczne – można je montować również na słupkach. Odbywa się to jednak kosztem pojemności.

 4. Funkcjonalność: jeśli chcą Państwo zoptymalizować cykl utylizacji, ważnym elementem są pojemniki na odpady z segregacją surowców wtórnych. Są to jednak jedne z największych konstrukcji. Ponadto warto połączyć kosze z elementami popielnic, nawet jeśli oddzielne popielnice są bardziej dyskretne i często bezpieczniejsze.

 5. Wygląd i design: wybór wzorów jest ogromny. Pojemniki na odpady do obszarów zewnętrznych wykonane z tworzywa nie są wprawdzie tak atrakcyjne jak pojemniki na odpady wykonane z drewna lub stali szlachetnej. Jaskrawe kolory sprawiają jednak, że można je najszybciej dostrzec jako miejsce na odpady. W przeciwnym razie dobrym wyborem będzie każdy produkt pasujący do Państwa przestrzeni zewnętrznej.

 6. Otwór wrzutowy: pojemnik na odpady obok miejsca na piknik lub przerwę musi pomieścić wiele opakowań po żywności i pojemników po napojach. Mały otwór przyniósłby tutaj efekt przeciwny do zamierzonego. Z drugiej strony nikt nie chciałby, aby duże zewnętrzne opakowania kartonowe były wyrzucane do pojemnika na odpady znajdującego się tuż przy wejściu do firmy.


Obszar zewnętrzny firmy to coś więcej niż tylko otwarta przestrzeń. Dlatego zarówno tym terenom, jak i tematowi usuwania odpadów poświęcamy tak wiele uwagi oraz liczne artykuły z mnóstwem wskazówek i pomysłów:

Czekamy na informacje zwrotne od Państwa i zawsze chętnie odpowiemy na dalsze pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami.