Beczki, zbiorniki, pojemniki

Posiadamy pasujące pojemniki na gazy, drobnicę i ciecze: zbiorniki, pojemniki i beczki, sprawdzone w zastosowaniach przemysłowych. Oferujemy Państwu kompleksowy wybór produktów, dostosowanych do Państwa wymagań, obejmujący zarówno mniejsze zbiorniki o małej pojemności jak i większe zbiorniki magazynowe o pojemności kilkuset litrów.

W kategorii Beczki, zbiorniki, pojemniki oferujemy Państwu produkty następujących marek: CEMO, PRESSOL, Rubbermaid, eurokraft basic.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 128

Zbiorniki, pojemniki i beczki z tworzywa, na ciecze i substancje stałeW przypadku domowego wycieku wystarczy użyć szmatki, by znów zapanował porządek. Inaczej wygląda sytuacja z cieczami w magazynie. Tutaj już niewielki wyciek może stanowić zagrożenie dla ludzi i środowiska. W ramach działań zapobiegawczych najlepiej zatem zastosować beczki, zbiorniki i pojemniki z tworzywa od kaiserkraft.Ustawiane w stos, solidne i wszechstronne – nasze beczki z tworzywa do przechowywania i transportuCzy zastanawiali się Państwo, dlaczego beczki mają taki pękaty kształt? Odpowiedź jest prosta: ponieważ w ten sposób można je cudownie przetoczyć z jednego miejsca na drugie. W przypadku cieczy stosowanych w przemyśle toczenie nie zawsze jest jednak godne polecenia. Dlatego też u nas znajdą Państwo również beczki z praktycznymi uchwytami do skutecznej obsługi beczek. Przelewanie i napełnianie ułatwiają z kolei praktyczne kurki spustowe. Dzięki dużym otworom beczki z szeroką szyjką są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wszystkie nasze beczki z tworzywa można ustawiać w stos, a niektóre z nich nadają się zarówno do substancji stałych, jak i cieczy. Mogą Państwo również wybrać poręczne kanistry.Zbiorniki i kontenery do dużych ilościJeśli beczki to za mało, w kaiserkraft znajdą Państwo zbiorniki na oleje i olej napędowy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. W ofercie mamy również pojemniki IBC, które można mocować za pomocą ich stalowej ramy do palety. Nie można ich wprawdzie toczyć, zapewniają jednak tyle miejsca co osiem, dziesięć, a może i więcej beczek.Cylindryczne, brzuchate czy kwadratowe: nasze zbiorniki, pojemniki i beczki z tworzywa wykonane są z solidnych materiałów, które w zależności od wersji są odporne na kwasy, ogniotrwałe i/lub dopuszczone do kontaktu z żywnością. Ponadto aby podczas obsługi substancji niebezpiecznych byli Państwo zabezpieczeni przed wszelkimi ewentualnościami, w naszym sklepie znajdą Państwo wanny wychwytowe w różnych rozmiarach i środki wiążące.W razie dodatkowych pytań cenne informacje dotyczące obsługi substancji niebezpiecznych, bezpiecznego napełniania przy pomocy pomp ręcznych oraz wanien wychwytowych z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym uzyskają Państwo w naszych poradnikach zakupowych lub kontaktując się z nami.