Pojemniki ustawiane w stos

Praktyczne składowanie małych części i produktów: pojemniki do ustawiania w stos. Optymalnie nadają się do transportu i wysyłki, dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach, z pokrywą i bez. Pojemniki do ustawiania w stos są ergonomicznym rozwiązaniem dla utrzymania porządku i przejrzystości.

W kategorii Pojemniki ustawiane w stos oferujemy Państwu produkty następujących marek: BITO, eurokraft pro, mauser, ZARGES, CEMO.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 369

Pojemniki do ustawiania w stos: oszczędność miejsca podczas przechowywaniaJeśli brakuje już miejsca wszerz, dlaczego nie wykorzystać przestrzeni magazynowej w górę. Z naszymi pojemnikami magazynowymi Państwa pracownicy w okamgnieniu staną się specjalistami w ustawianiu stosów. Towary, narzędzia lub wyposażenie dodatkowe, ciężkie lub lekkie: u nas znajdą Państwo pojemniki odpowiednie do każdego rodzaju zawartości.Łatwe ustawianie stosów – z naszymi uniwersalnymi pojemnikami do ustawiania w stosW kaiserkraft oferujemy pojemniki do ustawiania w stos w różnych rozmiarach i wersjach: z pokrywą lub bez, z pełnymi lub perforowanymi ściankami, w postaci kosza, skrzynki lub pojemnika do dużych obciążeń. Do przemysłu spożywczego nadają się warianty dopuszczone do kontaktu z żywnością, a stalowe pojemniki zapewniają dużą nośność.Co łączy nasze pojemniki do ustawiania w stos? Między innymi ich elastyczność i solidność. Standaryzowane rozmiary ułatwiają optymalne wykorzystanie miejsca dostępnego na podłożu i na paletach. Jeśli zdecydują się Państwo na paletę, wówczas wystarczy jedynie stertownik lub wózek podnośny, aby przenieść cały stos z jednego miejsca na drugie.Pojemniki do ustawiania w stos: by nie stracić orientacjiAby Państwa pracownicy nie stracili orientacji w magazynie, ustawianie w stos wymaga określonego porządku. Dlatego też w kaiserkraft znajdą Państwo pojemniki do ustawiania w stos w różnych kolorach, wkładane skrzynki, opisy i etykiety, a także inne przydatne wyposażenie dodatkowe. Pokrycia ochronne i pokrywy chronią zawartość przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, czy właściwym wyborem będzie uniwersalny pojemnik z tworzywa, pojemnik z blachy stalowej czy pojemnik składany, chętnie służymy pomocą w kwestii ustawiania w stos oraz we wszelkich pozostałych zagadnieniach dotyczących wyposażenia fabryki i magazynu.