Szafy do ładowania akumulatorów

Kiedy laptop, tablet i smartfon potrzebują przerwy, jest to idealne miejsce na odpoczynek i doładowanie: mowa oczywiście o szafce do ładowania akumulatorów. Tutaj znajdą Państwo znakomite i praktyczne szafki do ładowania akumulatorów.

W kategorii Szafy do ładowania akumulatorów oferujemy Państwu produkty następujących marek: C+P, LISTA.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
740
740
1950
1950
-
Istotne
Liczba artykułów: 27

Czas ładowania = oszczędność czasu? Z szafkami do ładowania akumulatorów to takie prosteCo można robić, gdy telefon komórkowy, tablet lub laptop właśnie się ładują? Co powiedzą Państwo na zakupy, dobry film, smaczny posiłek w restauracji lub trochę ruchu na basenie bez smartfona.
Ładowanie urządzeń podczas wykonywania innych czynnościSzafki do ładowania akumulatorów służą do przechowywania ładowanych urządzeń technicznych w sposób zabezpieczający je przed kradzieżą. Smartfony mogą być wówczas ładowane w trakcie imprezy, lekcji lub czasu pracy. Dlatego też w wielu obiektach rekreacyjnych, szkołach i miejscach pracy stacje ładowania już od dawna są obowiązkowe. Trudno się dziwić, skoro z jednej strony unika się dzięki temu irytującego dzwonienia i odwracania uwagi od tego, co istotne podczas filmu czy wykładu, a z drugiej strony w razie potrzeby urządzenia są już naładowane. Sytuacja korzystna zarówno dla Państwa jako firmy, jak i dla Państwa pracowników i gości. Zwłaszcza jeśli urządzenia techniczne i tak muszą być bezpiecznie przechowywane, ponieważ nie wolno ich nosić przy sobie, jak ma to miejsce np. podczas pracy przy użyciu czułych przyrządów pomiarowych lub w pomieszczeniach sterylnych.Bezpieczeństwo przede wszystkim. Różne rodzaje zamykania szafek do ładowania akumulatorówW zależności od zastosowania bezpieczeństwo odgrywa mniej lub bardziej istotną rolę. Jeśli laptopy szkolne są przechowywane w klasie, wystarczy szafka do ładowania akumulatorów z zamykanymi drzwiami. W instytucjach publicznych znaczenie mają z kolei poszczególne schowki w szafce do ładowania, z których każdy powinien funkcjonować niezależnie. Innymi słowy: jeżeli w jednym schowku wystąpi usterka, nie oznacza to automatycznie uszkodzenia wszystkich schowków.


W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie szafki do ładowania akumulatorów ze schowkami, które spełniają te kryteria. Wystarczy dokonać wyboru spośród różnych mechanizmów zamykania. Klasyczna kaucja w wysokości jednego euro czy też kod zdefiniowany samodzielnie przez użytkowników? Ta ostatnia opcja jest często wykorzystywana w firmach, podczas gdy stosowany w szafkach zamek na monety to sprawdzone rozwiązanie w obiektach rekreacyjnych. Bez względu na wybór mocna blacha stalowa oraz wygięte pod kątem i wzmocnione drzwi zawsze zapewniają stabilność i zwiększają ochronę przed kradzieżą.A co z elektryką?W naszych szafkach do ładowania akumulatorów wbudowane są standardowe gniazdka i przyłącza dla wszystkich popularnych urządzeń. Niektóre z nich mają również zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Aby zapobiec gromadzeniu się ciepła, w półce i korpusie szafki zastosowano otwory wentylacyjne. Nie trzeba się zatem martwić kwestią przeładowania czy kompatybilności. Jeżeli w szafce zainstalowano listwy zasilające, możliwe jest podłączenie ich do sieci poprzez zewnętrzne przyłącze.Mobilne ładowanie urządzeńMobilne szafki do ładowania akumulatorów sprawdzą się zwłaszcza w przypadku szkolnych i firmowych tabletów i laptopów. Mają one przyłącze sieciowe z wyłącznikiem głównym, dzięki czemu wszystkie ładowarki w szafce można włączać i wyłączać jednym przyciskiem. Tego rodzaju szafki pozwalają także szybko przenosić wszystkie tablety i komputery z jednego pomieszczenia do drugiego.Jaką szafkę do ładowania akumulatorów wybrać?Niezależnie od tego, czy chcą Państwo umożliwić swoim klientom, studentom, partnerom biznesowym lub pracownikom bezpieczne ładowanie, czy też szukają Państwo stacji ładowania telefonów komórkowych, laptopów lub tabletów, tutaj znajdą Państwo odpowiednie szafki do ładowania akumulatorów.W razie specjalnych wymagań lub pytań dotyczących koloru, rodzaju zamknięcia lub materiału prosimy o kontakt z nami. Nasi eksperci chętnie służą pomocą.