Stoły barowe

Czy to spotkanie na stojąco, czy przerwa na kawę podczas warsztatów: stoły bistro to uniwersalne stoły na liczne okazje. W kaiserkraft oferujemy odpowiednie stoły bistro i barowe do Państwa firmy – od klasycznego stołu barowego, przez elegancki stół bistro, aż po niski stolik kawowy.

W kategorii Stoły barowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, MAUL.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 25

Stoły bistro – komunikacyjne miejsca spotkań w firmieTe uniwersalne stoły już od dawna cieszą się popularnością wśród restauratorów. Sprawdzają się jednak również w firmach, warsztatach i biurach. Dzięki niewielkiej i kompaktowej konstrukcji stoły bistro i barowe zajmują bardzo mało miejsca. Można je zatem ustawić nawet w najmniejszych pomieszczeniach. A jeśli chwilowo nie są potrzebne, można je łatwo schować.Niezależnie jednak od tego, czy stoły barowe mają być w firmie na stałe, czy też będą wykorzystywane okazjonalnie, np. podczas różnych imprez: stoły bistro to świetny sposób na promowanie komunikacji, zapewnianie swobody i łatwości spotykań, a także odciążenie pleców dzięki zmianie pozycji z siedzącej na stojącą.Różnorodność stołów bistro i barowychStoły bistro dostępne są w wielu różnych wersjach: od wysokich do niskich, od okrągłych do kwadratowych, od składanych do regulowanych na wysokość. W zależności od przeznaczenia danego stołu bistro w grę wchodzą różne modele. Jeśli przykładowo ma się do dyspozycji jedynie niewielką liczbę sal konferencyjnych, a potrzeba miejsca na organizację krótkich spotkań, dobrze jest wyposażyć się w co najmniej jeden wysoki stół barowy.Stoły barowe można również wykorzystać jako miejsca spotkań w warsztacie. Odpowiednie modele powinny być solidne i bardzo stabilne. Modele składane sprawdzają się zwłaszcza podczas konferencji, natomiast reprezentacyjny stół bistro lub barowy może służyć jako miejsce oczekiwania w strefie wejściowej firmy. Można na nim również prezentować prospekty i formularze. Z kolei stoły bistro odporne na warunki pogodowe pozwalają stworzyć miejsca spotkań również na świeżym powietrzu w firmowych obszarach zewnętrznych.W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru i zakupu stołów bistro lub barowych prosimy o kontakt z nami. Zapewniamy zawsze kompetentne i fachowe doradztwo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wózki z blatem | Ramiona uchylne | Kontenery szufladowe | Kanały kablowe | Maty ochronne | Szafki na ubrania | Krzesła do biurek i fotele szefa Topstar