Wanny wychwytowe

Do bezpiecznego składowania lub transportu, bądź też do wychwytywania wycieków: wanny wychwytowe i podłogowe są niezbędne podczas obsługi cieczy grożących skażeniem wód. W KAISER+KRAFT oferujemy wanny wychwytowe do różnych zastosowań – od uniwersalnych wanien na małe zbiorniki po ocynkowane wanny podłogowe i mobilne wanny wychwytowe.

W kategorii Wanny wychwytowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, CEMO, asecos, Justrite, PRESSOL, hofe.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 238

Wanny wychwytowe i podłogowe – zbieranie, składowanie i transport niebezpiecznych cieczyPodczas konserwacji maszyn, a także w celu zapobiegania zagrożeniom: składowanie i utylizacja szkodliwych dla środowiska cieczy wymaga zastosowania specjalnych pojemników: wanien wychwytowych. We wszystkich dziedzinach przemysłu, w sektorze budowy maszyn i budownictwa, gdzie stosuje się paliwa, chłodziwa, smary, oleje, lakiery, zasady lub kwasy, wykorzystuje się także różnego rodzaju wanny wychwytowe lub podłogowe.Wanny wychwytowe do każdego zastosowaniaPodczas wyboru odpowiedniej wanny wychwytowej należy uwzględnić wiele czynników. Oferujemy zatem Państwu wanny wychwytowe i podłogowe w każdym możliwym rozmiarze i w każdej grubości oraz o różnej pojemności. Warto również odpowiedzieć sobie na następujące pytania: Do jakich cieczy powinna nadawać się wanna? Czy będzie ona przechowywana w regale czy na paletach? Czy chcą Państwo składować lub transportować pojedyncze beczki, małe zbiorniki, czy kilka dużych beczek naraz?Zasadniczo obowiązuje następująca zasada: materiał, z którego wykonana jest wanna wychwytowa, musi być odporny na działanie składowanej cieczy. W przypadku cieczy grożących skażeniem wód i łatwopalnych właściwym wyborem jest wanna stalowa. Z kolei do agresywnych chemikaliów, takich jak żrące kwasy, odpowiednie będą wanny wychwytowe z tworzywa lub odpornej na korozję stali szlachetnej.Jednak nie tylko materiał – od blachy stalowej przez polietylen po PVC – jest decydujący podczas wyboru. W zależności od rodzaju niebezpiecznego materiału i sposobu jego składowania można wybierać między wannami wychwytowymi z odpływem, na rolkach, z nóżkami lub w postaci regałów na beczki i małe zbiorniki. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć całą powierzchnię podłogi, warto skorzystać z wielkopowierzchniowych wanien podłogowych.Obsługa substancji niebezpiecznych: wanny wychwytowe i inne produkty do nabycia w KAISER+KRAFTOprócz wanien wychwytowych i podłogowych oferta KAISER+KRAFT obejmuje wiele innych produktów do profesjonalnej obsługi substancji niebezpiecznych. Znajdą tu Państwo wszelkiego rodzaju pojemniki, takie jak beczki, pojemniki lub zbiorniki, a także szafy na substancje niebezpieczne i wiele innych produktów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru wanien wychwytowych lub innych artykułów do zarządzania substancjami niebezpiecznymi prosimy o kontakt telefoniczny.Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o składowaniu substancji niebezpiecznych, wszystkie najważniejsze informacje można znaleźć w naszym poradniku dotyczącym zgodnego z przepisami składowania substancji niebezpiecznych. Ponadto warto zasięgnąć informacji na temat składowania substancji grożących skażeniem wód i łatwopalnych w wannach wychwytowych.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Beczki z szeroką szyjką | Kontenery IBC | Natryski do oczu | Maszyny czyszczące | Środki wiążące oleje | Pompy elektryczne | Bezpieczne pojemniki Justrite