Maty przemysłowe

Zapraszamy na matę – naszą mate przemysłową, która jest produktem o szeregu korzyści. Jest bezpieczna, ergonomiczna, gwarantuje większą mobilność. W naszej ofercie znajdą Państwo maty przemysłowe, odpowiednie dla Państwa wymagań i właściwości podłoża.

W kategorii Maty przemysłowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: COBA, NOTRAX, EHA, Justrite.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 151

Maty przemysłowe – warto zadbać o odpowiedni fundamentMaty przemysłowe, w zależności od ich rodzaju, mogą naprawdę wiele: wysokiej jakości maty do stanowisk pracy zapobiegają wypadkom, przyczyniają się do zdrowej postawy podczas pracy i sprawiają, że pracownicy mniej się męczą.A jak one to robią? Maty przemysłowe mają właściwości antypoślizgowe. Maty zapobiegające zmęczeniu są bardzo wysokie i miękkie lub posiadają wypustki, przez co tworzy się sprężysta powierzchnia, która chroni stawy, mięśnie, ścięgna i więzadła – zwłaszcza podczas długich zmian. Maty o perforowanej powierzchni ułatwiają odprowadzanie cieczy takich jak olej czy woda. W kaiserkraft można znaleźć również drewniane ruszty, na które można wjechać wózkiem widłowym, maty na stoły warsztatowe i wiele innych produktów z tej kategorii.Maty przemysłowe: odpowiednia mata do każdego zastosowaniaDecydujące czynniki podczas wyboru mat przemysłowych to: miejsce, gdzie będą one stosowane, osoby, które będą z nich korzystać, a także prace wykonywane na tych matach:  • Do wielu stanowisk pracy na produkcji czy w warsztacie dobrym wyborem jest mata zapobiegająca zmęczeniu.

  • Jak powszechnie wiadomo, wyjątek potwierdza regułę. Zwłaszcza przy pracach precyzyjnych zalecamy jednak stosowanie podłoża, które zapewni dużą stabilność.

  • Maty perforowane nadają się doskonale do pracy z cieczami. Aby zapewnić ochronę podłogi pod matą, warto wybrać matę z zamkniętą powierzchnią.

  • Jeśli matę wykorzystuje się podczas pracy z chemikaliami, konieczne jest, aby była ona odporna na dane substancje chemiczne.

  • Stanowiska spawalnicze wymagają zastosowania trudnopalnych mat przemysłowych, które wytrzymują nawet wysokie temperatury.

  • Systemy wtykowe pozwalają na indywidualnie dopasowanie rozmiarów maty do danego stanowiska pracy.


Nasza pomoc w wyborzeWstępny przegląd właściwości mat przemysłowych można uzyskać dzięki naszemu systemowi informacyjnemu – maty podłogowe. W ten sposób bardzo szybko można dowiedzieć się, co dana mata potrafi. Jeśli szukają Państwo maty przemysłowej odpornej na działanie chemikaliów, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z nami. W tym przypadku decydującą rolę odgrywa bowiem rodzaj substancji chemicznej. Jak widać, wybór maty musi być dobrze przemyślany. Ale spokojnie, nie zostawimy Państwa samych z tą decyzją. Oczywiście dotyczy to również mat do pomieszczeń wilgotnych, mat wychwytujących brud oraz wielu innych dużych i małych produktów z naszego sklepu internetowego.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Przecinarki rolkowe | Ręczne wózki podnośne | Wagi do paczek | Wyświetlacze LED | Maty do stanowisk pracy | Przechowywanie kluczy