Opakowania pocztowe

Wszechstronne, wytrzymałe i nadające się do recyklingu: tak wysyła się przesyłki w solidnych opakowaniach. Niezależnie od tego, czy chodzi o książki, plany i plakaty, elektronikę czy dokumenty – w kaiserkraft oferujemy odpowiednie materiały wysyłkowe dla najróżniejszych potrzeb. Koperty i materiały opakowaniowe są znormalizowane i zapewniają sprawny proces wysyłki. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak samoprzylepne zamknięcia, można również zaoszczędzić czas podczas pakowania.

Wydajna i bezpieczna wysyłka dzięki odpowiedniemu opakowaniuMateriał opakowaniowy jest niezbędny dla przesyłek pocztowych, ponieważ podczas transportu chroni towary przed uderzeniami, zagnieceniami i wyszczerbionymi krawędziami. Jeśli opakowanie pocztowe jest również dostosowane do rozmiaru zawartości, można zaoszczędzić na materiale wypełniającym, miejscu w magazynie i opłatach pocztowych. Nasze przyjazne dla środowiska pocztowe materiały opakowaniowe nadają się również do zwrotów i są wielokrotnego użytku. Wiele modeli jest wykonanych z nadających się do recyklingu opakowań z papieru z trawy.Które opakowania pocztowe będą odpowiednie?Dla każdego rodzaju przesyłek istnieją odpowiednie opakowania – od opakowań z zabezpieczeniem krawędzi na książki po nieprzezroczyste koperty na dokumenty. Poniżej przegląd naszych produktów:  • Opakowania na książki i kalendarze: w przypadku elektroniki i artykułów papierowych, które wymagają specjalnej ochrony, można wybierać spośród szerokiej gamy opakowań na książki i kalendarze. Znormalizowane materiały do wysyłki pasują do skrzynek pocztowych, a zawartość można łatwo wyjąć – idealne na książki, kalendarze, telefony komórkowe i płyty CD.


  • Opakowania mocujące i z pianką falistą: efektywne wykorzystanie materiałów i szybkie pakowanie – nic prostszego z naszymi opakowaniami mocującymi. Laptopy, podzespoły elektroniczne, obrazy i płytki drukowane można wysyłać pocztą w opakowaniach, które zajmują niewiele miejsca. Materiały do wysyłki z folią antypoślizgową zwiększają ochronę towarów.


  • Tuby wysyłkowe i tuleje wysyłkowe: towary o wymiarach innych niż standardowe kartony i pudełka wymagają specjalnej ochrony. Dlatego oferujemy odpowiednie tuby i tuleje wysyłkowe do długich towarów, takich jak plakaty lub plany. Te opakowania pocztowe chronią towary przed zagnieceniami. Są również idealne do przechowywania towarów w sposób pozwalający na oszczędność miejsca.


  • Koperty: w przypadku wysyłki małych towarów, listów i dokumentów oferujemy duży wybór wytrzymałych i ekologicznych opakowań. Do wyboru są na przykład koperty z kartonu i nieprzezroczyste folie. Te materiały do wysyłki są praktyczne zwłaszcza jako towarzysze nieporęcznych towarów. Kieszenie na dokumenty można bowiem wykorzystać do szybkiego przeglądania listów przewozowych i towarzyszących im dokumentów eksportowych podczas przyjmowania i wydawania towarów.


Poczta ma stałe ceny dla niektórych rozmiarów i kategorii wagowych. Aby dokładnie obliczyć opłatę pocztową, najlepiej użyć wagi do listów.
Na co należy zwrócić uwagę przy pakowaniu przesyłek?Aby pakowanie i wysyłanie towarów było jak najbardziej efektywne, istotny jest wybór odpowiedniego rozmiaru materiału opakowaniowego. W ten sposób oszczędza się miejsce w magazynie i podczas transportu, a także materiał wypełniający, co jest również korzystne dla środowiska. Co więcej, jeśli towary nie są wysyłane w zbyt dużych opakowaniach pocztowych, można również zaoszczędzić na niższej opłacie pocztowej.
Opakowania do wysyłki już teraz do kupienia onlineWybrany produkt można szybko i wygodnie zamówić w sklepie internetowym kaiserkraft. Jeśli potrzeba niestandardowego produktu, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie przesyłek i opakowań i chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Wspólnie z pewnością znajdziemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wagi do listów | Etykiety naklejane | Kieszenie na list przewozowy | Zszywacze | Regały magazynowe | Podpory do podnoszenia