+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wyposażenie
Właściwości
Szerokość
Rodzaj produktu
Powierzchnia
Kolor tablicy
 

Tablice do przypinania

Tablice do przypinania są praktyczne i nadają się do codziennego użytku: są idealnym miejscem na notatki, pomysły, plany pracy... i wszystko inne, o czym można pomyśleć. Zachęcamy więc do zakupu tablicy do przypinania!
Znaleziono 32 artykuł/-y/ -ów
| | |
MAUL - Tablica do przypinania
powierzchnia korkowa
netto
od 436,-
office akktiv - Tablica Premium
obicie z materiału, szare
netto
od 410,-
MAUL - Tablica do przypinania
powierzchnia tekstylna, możliwość przypinania szpilkami
netto
od 436,-
netto
od 115,-
netto
od 317,-
magnetoplan - Zestaw magnetowand®
tablice magnetyczne pod tapetą
netto
1.030,-
magnetoplan - Tablica tekstylna
obicie z materiału, niebieskie
netto
od 165,-
magnetoplan - Tablica tekstylna
obicie z materiału, szare
netto
od 165,-
netto
od 453,-
netto
od 453,-
Tablica
linoleum korkowe
netto
od 361,-
Tablica
filc, kolor niebieski
netto
od 248,-
Tablica
filc, kolor szary
netto
od 248,-
netto
1.130,-
MAUL - Tablica na pinezki
obicie z materiału, niebieskie
netto
od 751,-
QUIPO - Tablica do przypinania BASIC LINE
obicie z materiału, niebieskie
netto
od 219,-
netto
od 219,-
Nowość
netto
od 143,-
netto
od 3.170,-
netto
1.380,-
netto
1.380,-
Tablica
korek naturalny
netto
od 222,-
office akktiv - Tablica Premium
obicie z materiału, niebieskie
netto
od 410,-
netto
od 404,-
netto
od 722,-
Znaleziono 32 artykuł/-y/ -ów

Szybko i łatwo dostępna informacja – z tablicami do przypinaniaTablice do przypinania dla analogowej i szybkiej informacji: szczególnie podczas napiętego dnia pracy, spędzanego przez pracowników biurowych w 90% przed komputerem, oko odpoczywa sczytując informacje z tablicy do przypinania. Ponadto tablice do przypinania posiadają decydującą zaletę, że można je szybko i łatwo zaktualizować!  • Na bieżąco z najświeższymi aktualnościami dzięki tablicom do przypinania: wiadomości firmowe, ogłoszenia o pracy i menu wystarczy przypiąć do tablicy ogłoszeń – a wszyscy pracownicy w mgnieniu oka są na bieżąco z najaktualniejszymi informacjami!

  • Indywidualne miejsce pracy dzięki tablicom do przypinania: notatki, pomysły, listy zakupów lub zdjęcia – na tablicy do przypinania na to wszystko znajdzie się miejsce. Daje to możliwość przejrzystej i skrótowej prezentacji informacji związanych z pracą.Tablice do przypinania: wskazówki dotyczące zastosowaniaTablic do przypinania nie służą do bezpośredniego opisywania, nośniki informacji przypinane są do nich za pomocą szpilek i pinezek. Powierzchnie tablic do przypinania wykonane są z korka, tkaniny lub filcu i są dostępne w kilku kolorach. Ich zróżnicowane kolory można wykorzystać jako element dekoracyjny dla Państwa prezentacji, lub element współgrający ze wzornictwem i atmosferą – np. z efektem ściennym: naturalne tablice korkowe szczególnie dobrze prezentują się na białym tle, podkreślającym ich strukturę – podczas gdy biała tablica korkowa na białej ścianie skupia uwagę na przypiętym do niej przedmiocie.
Tutaj znajdziesz prawdziwą alternatywę dla tablicy do przypinania!Oprócz tablic korkowych, posiadamy szeroką gamę ścianek do prezentacji oraz tablic, które wspomogą Państwa w prezentacji lub moderacji.A może warto zainwestować w białą tablicę? Pisanie bezpośrednio na powierzchni za pomocą markerów do białych tablic -– po użyciu wystarczy wyczyścić tablicę suchą gąbką, a jej powierzchnia ponownie stanie się przejrzyście czysta. Jeśli preferują Państwo papier jako środek roboczy, właściwym wyborem będą flipcharty. Wystarczy wsunąć duży blok do zacisku na flipcharcie i zacząć z niego korzystać, używając dowolnego pisaka. Ekrany projekcyjne służą do prezentacji z rzutnikami – w naszym sklepie oferujemy ekrany mobilne i stałe. W kategorii ekrany prezentacyjne oferujemy Państwu mobilne ściany i tablice – przemieszczanie się z pokoju do pokoju to od dziś żaden problem!
Inne przydatne produkty do prezentacji lub moderacjiOptymalne wyposażenie zapewnią Państwu walizki do prezentacji, to dzięki nim zawsze mają Państwo pod ręką wszystko, co potrzebne jest do prezentacji: trzeba dużo pokazać? Wskaźnik jest teleskopowy. Chcą Państwo wycinać? Nożyczki, długopis i papier już czekają w walizce. Dostępne są również samoprzylepne punkty i karty do moderacji.W naszym sklepie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe do białych tablic. Polecamy magnesy – ponieważ są niezwykle elastyczne, łatwe w montażu i równie szybkie w demontażu. Można również użyć różnych kolorów, aby ustawić akcenty lub skategoryzować wybrane tematy.Chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów