Tablice do przypinania

Tablice do przypinania są praktyczne i nadają się do codziennego użytku: są idealnym miejscem na notatki, pomysły, plany pracy... i wszystko inne, o czym można pomyśleć. Zachęcamy więc do zakupu tablicy do przypinania!

W kategorii Tablice do przypinania oferujemy Państwu produkty następujących marek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, eurokraft pro, Chameleon.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 24

Szybko i łatwo dostępna informacja – z tablicami do przypinaniaTablice do przypinania dla analogowej i szybkiej informacji: szczególnie podczas napiętego dnia pracy, spędzanego przez pracowników biurowych w 90% przed komputerem, oko odpoczywa sczytując informacje z tablicy do przypinania. Ponadto tablice do przypinania posiadają decydującą zaletę, że można je szybko i łatwo zaktualizować!  • Na bieżąco z najświeższymi aktualnościami dzięki tablicom do przypinania: wiadomości firmowe, ogłoszenia o pracy i menu wystarczy przypiąć do tablicy ogłoszeń – a wszyscy pracownicy w mgnieniu oka są na bieżąco z najaktualniejszymi informacjami!

  • Indywidualne miejsce pracy dzięki tablicom do przypinania: notatki, pomysły, listy zakupów lub zdjęcia – na tablicy do przypinania na to wszystko znajdzie się miejsce. Daje to możliwość przejrzystej i skrótowej prezentacji informacji związanych z pracą.Tablice do przypinania: wskazówki dotyczące zastosowaniaTablic do przypinania nie służą do bezpośredniego opisywania, nośniki informacji przypinane są do nich za pomocą szpilek i pinezek. Powierzchnie tablic do przypinania wykonane są z korka, tkaniny lub filcu i są dostępne w kilku kolorach. Ich zróżnicowane kolory można wykorzystać jako element dekoracyjny dla Państwa prezentacji, lub element współgrający ze wzornictwem i atmosferą – np. z efektem ściennym: naturalne tablice korkowe szczególnie dobrze prezentują się na białym tle, podkreślającym ich strukturę – podczas gdy biała tablica korkowa na białej ścianie skupia uwagę na przypiętym do niej przedmiocie.
Tutaj znajdziesz prawdziwą alternatywę dla tablicy do przypinania!Oprócz tablic korkowych, posiadamy szeroką gamę ścianek do prezentacji oraz tablic, które wspomogą Państwa w prezentacji lub moderacji.A może warto zainwestować w białą tablicę? Pisanie bezpośrednio na powierzchni za pomocą markerów do białych tablic -– po użyciu wystarczy wyczyścić tablicę suchą gąbką, a jej powierzchnia ponownie stanie się przejrzyście czysta. Jeśli preferują Państwo papier jako środek roboczy, właściwym wyborem będą flipcharty. Wystarczy wsunąć duży blok do zacisku na flipcharcie i zacząć z niego korzystać, używając dowolnego pisaka. Ekrany projekcyjne służą do prezentacji z rzutnikami – w naszym sklepie oferujemy ekrany mobilne i stałe. W kategorii ekrany prezentacyjne oferujemy Państwu mobilne ściany i tablice – przemieszczanie się z pokoju do pokoju to od dziś żaden problem!
Inne przydatne produkty do prezentacji lub moderacjiOptymalne wyposażenie zapewnią Państwu walizki do prezentacji, to dzięki nim zawsze mają Państwo pod ręką wszystko, co potrzebne jest do prezentacji: trzeba dużo pokazać? Wskaźnik jest teleskopowy. Chcą Państwo wycinać? Nożyczki, długopis i papier już czekają w walizce. Dostępne są również samoprzylepne punkty i karty do moderacji.W naszym sklepie znajdą Państwo również wyposażenie dodatkowe do białych tablic. Polecamy magnesy – ponieważ są niezwykle elastyczne, łatwe w montażu i równie szybkie w demontażu. Można również użyć różnych kolorów, aby ustawić akcenty lub skategoryzować wybrane tematy.Chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami!