Urządzenia do czyszczenia części, stoły do czyszczenia

Urządzenia do czyszczenia drobnych części są ważnym elementem wyposażenia przemysłowych zakładów produkcyjnych i nie tylko. Również warsztaty i zakłady dostawcze mają ustawowy obowiązek odpowiedniego odtłuszczania i czyszczenia elementów maszyn. A właściwe wyposażenie znajdą Państwo w naszej ofercie.

W kategorii Urządzenia do czyszczenia części, stoły do czyszczenia oferujemy Państwu produkty następujących marek: Bio-Circle, FALCON, IBS Scherer, PRESSOL, Justrite.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 39

Urządzenia do czyszczenia drobnych części i stoły do czyszczenia: bezpieczeństwo dzięki czystości.Dopóki w Państwa fabryce konieczne jest regularne czyszczenie drobnych części i elementów maszyn, a także powierzchni i narzędzi, urządzenia do czyszczenia drobnych części i stoły do czyszczenia z oferty kaiserkraft to rozsądna inwestycja. Dzięki nim nie tylko czyści się powierzchnie z tłuszczu, oleju i brudu, lecz demonstruje również świadomość ekologicznych i bezpiecznych procesów roboczych. Tutaj dowiedzą się Państwo, jakie szczegółowe i przepisowe działania należy podjąć w tym zakresie.Kiedy stosować poszczególne urządzenia do czyszczenia drobnych części i stoły do czyszczenia?W kaiserkraft oferujemy trzy kategorie produktów do czyszczenia, które przeznaczone są do różnych obszarów roboczych:  • Zgodne z przepisami bezpieczeństwa pojemniki do rozpylania dozują środek czyszczący do części i powierzchni na całych powierzchniach lub punktowo – a przy tym zawsze oszczędnie.

  • Oszczędne nawilżacze dozują środek czyszczący, który ma być zastosowany przy użyciu szmatki.

  • Kompletne rozwiązania w postaci stołów do czyszczenia zapewniają zamknięty obieg następujących procesów: dostarczanie środka czyszczącego, profesjonalne czyszczenie i system zbierania ścieków.


Kompletne warianty urządzeń do czyszczenia drobnych części mają w pierwszym rzędzie spełniać potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, w których czyszczenie części maszyn i narzędzi należy do codziennej rutyny. Taka potrzeba sprawia, że ostrożna obsługa substancji niebezpiecznych jest czymś nieodzownym. Ważną rolę odgrywa w tym względzie stół do czyszczenia.Oszczędne nawilżacze i butelki do rozpylania przewidziane są specjalnie do stosowania ze środkami czyszczącymi sklasyfikowanymi jako substancje niebezpieczne. Dlatego też są one zawsze dobrym wyborem, jeśli tylko produkty takie są stosowane w Państwa fabryce – nawet jeśli są potrzebne tylko okazjonalnie lub na jednym stanowisku pracy. Wymaga tego nie tylko ochrona środowiska i pracowników, lecz jest to również wymóg prawny.Na co należy zwrócić uwagę podczas stosowania urządzeń do czyszczenia drobnych części i stołów do czyszczenia?Najważniejsze wskazówki dotyczące stosowania i obsługi urządzeń do czyszczenia drobnych części znajdą Państwo we właściwych przepisach BHP. Zawierają one informacje dotyczące rozmiarów zbiornika oraz ogólnego zarządzania substancjami niebezpiecznymi: od chwili przyjęcia towaru aż po jego utylizację. Przepisy te obowiązują zarówno w odniesieniu do kompletnych rozwiązań, jak i do butelek do rozpylania i oszczędnych nawilżaczy.W przypadku stołów do czyszczenia należy również zwrócić uwagę, że muszą one być ustawione na obszernych wannach wychwytowych. Nawet jeśli dzięki dobrze przemyślanemu systemowi pomp obieg substancji niebezpiecznych jest zamknięty, należy dołożyć wszelkich starań, aby w wyniku rozprysku lub wycieku żadna ciecz nie dostała się na podłoże. Ponieważ produkty z naszej oferty są mobilne, ustawienie stołu do czyszczenia przy istniejącej wentylacji nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu nie ma konieczności montowania nowej instalacji wentylacyjnej.Należy również pamiętać o odpowiednim, zgodnym z przepisami przechowywaniu i transportowaniu zapasowych beczek z roztworem czyszczącym oraz pełnych beczek. Niezbędne do tego wyposażenie dodatkowe również znajdą Państwo w naszym sklepie.Stoły do czyszczenia w wersji bio: co to oznacza?Z naszymi stołami do czyszczenia BIO można zapomnieć o wszelkich wytycznych dotyczących obsługi substancji niebezpiecznych – przynajmniej jeśli chodzi o czyszczenie drobnych części. System ten opiera się na mikroorganizmach, które rozkładają oleje i tłuszcze.Nie mamy zatem do czynienia z żadnymi rozpuszczalnikami ani lotnymi związkami organicznymi, więc środek czyszczący nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna. Takie rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza dla firm z przewidywalnym zapotrzebowaniem na czyszczenie oraz dla przedsiębiorstw, które chcą prowadzić działalność w bardzo zrównoważony sposób.Chętnie doradzimy Państwu odnośnie do tego asortymentu, a także pozostałych produktów. U nas mogą Państwo również zaopatrzyć się w środki czyszczące i wyposażenie dodatkowe dopasowane do Państwa potrzeb.