Usługi serwisowe

Serwis najwyższej klasy: z całego serca pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas usług i dołączyli do grona naszych stałych klientów. Dlatego nasze – dedykowane Państwu – usługi serwisowe obejmują zarówno procesy podczas zakupu jak i po nim. Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na Państwa pytania i użyczą wymaganego, profesjonalnego wsparcia w trakcie zakupów.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Istotne
Liczba artykułów: 2
Usługi serwisowe
Usługi serwisowe można łatwo zamówić z wieloma produktami z naszej oferty internetowej. W codziennej pracy często pojawiają się problemy, których nie można rozwiązać przy użyciu własnego wyposażenia lub byłoby to bardzo trudne. Stary sejf trzeba wywieźć i zastąpić nowym. Dostarczono nowe meble biurowe, ale ich montaż nie jest wliczony w dostawę. Trzeba rozładować ciężarówkę, ale nie można podjechać bezpośrednio pod halę magazynową. Albo też potrzebne jest planowanie CAD. W takich sytuacjach zaleca się zamówienie usług serwisowych, tak aby nie zakłócać bez sensu własnej produkcji poprzez oddelegowanie do danych zadań niezbędnego personelu i wyposażenia. Wyszkoleni pracownicy z profesjonalnymi urządzeniami i wyposażeniem dodatkowym wypełnią postawione przed nimi zadania z pełną koncentracją i fachowością. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasza pomoc, Twoja korzyść
Wystarczy jedno kliknięcie, aby zamówić profesjonalne usługi serwisowe i w ten sposób zapewnić szybkie i oszczędne wykonanie wszelkich ewentualnych zadań, które nie wchodzą w zakres Państwa działalności. W przypadku jednorazowych zadań zaleca się zamówienie odpowiednich do tego celu usług serwisowych. Pozwólcie Państwo firmie kaiserkraft skutecznie zająć się pozaplanowymi zadaniami. Oferowane usługi serwisowe obejmują bezpieczny transport sejfów, a także fachowy rozładunek ciężarówek za pomocą stertownika. Stała konserwacja i profesjonalny serwis montażowy w przypadku wszelkiego rodzaju mebli biurowych, a także zaopatrywanie w części zamienne to kolejne usługi serwisowe świadczone przez kaiserkraft.