+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Urządzenia do podnoszenia i podnośniki do zastosowań mobilnych lub montażu na stałe
Urządzenia do podnoszenia i podnośniki do swojej firmy znajda Państwo w sklepie internetowym. Stertowniki i podnośniki do maszyn, nożycowe stoły podnośne do dużych obciążeń lub żurawie warsztatowe do wygodnego zastosowania wszędzie tam, gdzie trzeba coś pewnie, bezpiecznie i praktycznie podnieść, te urządzenia specjalne stanowią optymalne rozwiązanie. Na przykład przy użyciu pomostów roboczych można unieść różnego rodzaju materiały wraz z pracownikiem na żądaną wysokość. Nośność sięgająca np. 300 kg nie stanowi problemu dla nożycowych systemów podnośnych. Urządzenia do podnoszenia i podnośniki o nośności od 2000 do 5000 kg należy odpowiednio doposażyć w różnego rodzaju pasy transportowe. Paletowe wózki podnośne i nożycowe wózki podnośne to ruchome urządzenia transportowe, które są w stanie unieść wysokie obciążenia dzięki układom hydraulicznym. Powyższe urządzeń podnośne są w razie konieczności dostępne w zestawie z wagą precyzyjną. Dzięki niej już przy podnoszeniu można ustalić dany ciężar, bez wykonywania dodatkowych czynności, i osiągnąć znaczne przyspieszenie procesu roboczego. Również mechaniczne transportery podnośne są w tym kontekście niezwykle funkcjonalne. Oprócz ruchomych urządzeń podnośnych są również dostępne urządzenia do ponoszenia przeznaczone do montażu na stałe. Oferowane w naszym sklepie internetowym zainstalowane na stałe suwnice bramowe i kolumnowe żurawie obrotowe stanowią stale dostępne we właściwym miejscu narzędzie pomocnicze do podnoszenia. Bez konieczności przynoszenia odpowiedniego urządzenia podnośnego we własnym zakresie tego rodzaju rozwiązanie jest zawsze dostępne, w dodatku bez konieczności organizowania dodatkowego miejsca. Żurawie są również dostępne w wersji mobilnych żurawi warsztatowych w różnych wersjach. Urządzenia podnośne są przydatne chociażby przy załadunku ciężarówek i samochodów dostawczych. Alternatywnie do wyżej wymienionych urządzeń do podnoszenia można również stosować szyny przeładunkowe, które są dostępne w KAISER+KRAFT, w wersji perforowanej, bez perforacji oraz wielu innych wariantach.

Urządzenia do podnoszenia i podnośniki – aby nic nie stało się ciężarem
Za pomocą urządzeń podnośnych i urządzeń do podnoszenia można stworzyć swoim pracownikom w zakładzie, magazynie i na produkcji znaczne ułatwienia oraz znacznie zwiększyć tempo pracy. Jak zostało udowodnione, ułatwione i zautomatyzowane procesy robocze mogą w znacznym stopniu zwiększyć obciążenie robocze, a także zadowolenie z pracy. Dodatkowo każde urządzenie pomocnicze zapobiega nadwyrężaniu pleców, nóg i rąk, przyczyniając się w ten sposób do poprawy zdrowia pracowników. Urządzenia do podnoszenia i podnośniki stanowią obowiązkowe wyposażenie w każdej firmie, w której należy podnosić i przenosić ciężkie przedmioty. Aby również dla Państwa nic więcej nie stało się już ciężarem, zachęcamy do zamawiania podnośników i innych urządzeń pomocniczych w KAISER+KRAFT w najwyższej jakości przemysłowej oraz z korzystnym okresem gwarancji.

Urządzenia podnośne, podnośniki

Urządzenia podnośne są dużą pomocą przy obsłudze ciężkich produktów. W naszej ofercie posiadamy zarówno ręczne jak i elektryczne wózki podnośne do palet, większe urządzenia podnośne, stertowniki, podnośniki przyssawkowe, żurawie i stoły podnośne, które z pewnością ułatwią Państwu pracę z dużymi obciążeniami.
Nasze kategorie produktów
Balancery, zawiesia, pasy
Wybór właściwego zawiesia zależy od zakresu zastosowania, należy zatem wiedzieć, ...
Mini-podnośniki
Co to jest - małe, mocne i uszczęśliwia plecy? Tak, to nasze mini-podnośniki. ...
Nożycowe stoły podnośne
Ze względu na powtarzające się procesy podnoszenia i opuszczania stoły podnośne ...
Paletowe wózki podnośne
Bez widłowego wózka podnośnego czy paletowego wózka podnośnego transport ...
Podnośniki do maszyn
Nasze maszynowe podnośniki pomogą Państwu w obsłudze dużych ciężarów. W ...
Podnośniki przyssawkowe
A teraz wytworzymy drobinę ciśnienia – dokładniej rzecz ujmując, podciśnienia. ...
Pomosty robocze
Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem do pracy na wysokości w ...
Stertowniki
Stertowniki z dyszlem, stertowniki ręczne lub szerokośladowe są niezastąpione w ...
Szyny przeładunkowe
Bezproblemowy przeładunek zapewnią Państwu oferowane przez nas stabilne szyny ...
Żurawie warsztatowe
Dźwigi niczym żurawie unoszą się ku górze, w odróżnieniu od ptaków przenoszą ...
Porównanie produktów