Flipcharty

Prowadzą Państwo żywiołową naradę, podczas której Państwa koledzy i koleżanki przerzucają się faktami, pomysłami i hasłami. Co dalej? Pod ręką mają Państwo flipchart, na którym wszystko dzielnie zapisują! W ten sposób nie umkną Państwu żadne informacje a narada skończy się sukcesem. 1:0 dla naszych flipchartów!

W kategorii Flipcharty oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, magnetoplan, DURABLE.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 28

Flipcharty – by nadać strukturę swoim myślomNawet jeśli występując w roli mówcy, jasno formułują Państwo swoje myśli i wyciągają sensowne wnioski, nie oznacza to, że publiczność musi nadążać za Państwa tokiem myślenia. Najlepiej zatem zapewnić sobie wsparcie wizualne, którym nie musi być komputer, lecz sprawdzona pomoc flipchartów. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.Dlaczego flipcharty są idealne do prezentacji i moderacji?Jeśli Państwa prezentacja dotyczy nie tylko wyników, ale również nowych rozwiązań i projektów, zwłaszcza wówczas lepiej postawić na stare i sprawdzone połączenie pisaka i papieru. Jeśli przykładowo chcą Państwo wraz z uczestnikami warsztatów rozwijać nowe pomysły dotyczące produktów, wszelkie sugestie wystarczy odnotować wyraźnie na flipcharcie oraz, używając różnych kolorów i pisaków, tworzyć połączenia lub zbiory.


A ponieważ w tym samym czasie można zarówno pisać, jak i mówić, proces gromadzenia pomysłów przebiega w bardziej ożywionej atmosferze – a słowo pisane na dłużej pozostaje w pamięci. Ponadto powstały w ten sposób obraz nie zniknie ostatecznie w komputerowym folderze, lecz można go zawiesić w widoczny sposób – w dowolnym miejscu i o każdej porze.Dlatego też na warsztatach flipcharty są popularniejsze niż np. białe tablice, które nie tak łatwo przenieść, wziąć ze sobą i ustawić na nowo. Ponadto karty do moderacji mają pewną wadę w porównaniu z flipchartem: za każdym razem trzeba przypinać każdą z osobna.Więcej tego rodzaju profesjonalnych wskazówek można znaleźć również w naszych poradach dotyczących moderacji oraz w przeglądzie informacji na temat prezentacji i moderacji.W jakich formatach dostępne są flipcharty?Dzięki standardowemu formatowi, w którym powierzchnia pisania wynosi ok. 680 x 970 mm, większość flipchartów z naszego asortymentu doskonale sprawdzi się na warsztatach i seminariach z umiarkowaną liczbą uczestników. Jeśli natomiast w bardzo małym gronie chcą Państwo skorzystać ze specjalnej formy prezentacji i moderacji, oferujemy również flipcharty na stół w formacie DIN A4.W razie dodatkowych pytań dotyczących wyposażenia i oferty prosimy o kontakt.