Wciągniki, zabezpieczenia ładunku

Teraz mogą Państwo podnosić jak profesjonaliści – w sposób przyjazny dla zdrowia i bez wysiłku! W naszym sklepie oprócz pasów nośnych, wciągników łańcuchowych i wózków znajdą Państwo również produkty do profesjonalnego zabezpieczenia ładunku, takie jak wciągniki linowe, pasy mocujące i pasy napinające.

Technologia podnoszenia i zabezpieczenia ładunku – zawiesia, pasy mocujące i inneNiezależnie od tego, czy chodzi o kontenery czy stalowe dźwigary, jeśli chce się podnosić ciężkie przedmioty, właściwe zawiesie to połowa sukcesu. Dlatego też w kaiserkraft znajdą Państwo duży wybór łańcuchów zawieszanych, pasów nośnych i zawiesi wężowych, a także wciągniki linowe, wyciągarki, magnesy podnośne, zaciski nośne i wiele innych produktów. Które urządzenia podnośne będą jednak odpowiednie? A jak skutecznie zabezpieczyć ciężkie ładunki na czas transportu?Bezpieczne i skuteczne podnoszenie za pomocą urządzeń podnośnych – kryteria o decydującym znaczeniu podczas wyboruWybór odpowiednich zawiesi zapewnia płynną pracę w magazynie lub na produkcji oraz zapobiega poważnym upadkom z wysokości. Przed zakupem warto zadać sobie następujące pytania: • Czy zawiesie można bezpiecznie zamocować na określonych przedmiotach?

 • Czy nośność jest wystarczająca?

 • Jakie dodatkowe obciążenia musi wytrzymać zawiesie, na przykład wysokie temperatury, wstrząsy lub silny wiatr?

 • Czy zawiesie jest zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami?


Należy pamiętać, że niektóre właściwości zawiesi zmieniają się w zależności od panujących warunków zewnętrznych. Przykładowo nośność łańcuchów zmniejsza się przy dużym kącie nachylenia. To samo dotyczy wysokich temperatur. Jeśli natomiast kontener ma być załadowany w porcie, łańcuch lub pas musi również wytrzymać silną bryzę. Ważne informacje na temat tych czynników można znaleźć w naszych opisach produktów. W razie dalszych wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań. Pomożemy Państwu zapewnić możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.Łańcuch czy pas?Oba te produkty mają swoje zalety. Łańcuchy zawieszane to siłacze o dużej nośności i wytrzymałości. Pod tym względem pasy nośne i zawiesia wężowe nie są w stanie im dorównać, jednak te ostatnie są elastyczne w użyciu, nie wymagają punktu mocowania i chronią delikatne towary, ponieważ można nimi po prostu opasać ładunek.Jak ma to pomóc w wyborze? Jeśli chcą Państwo podnosić przedmioty o bardzo dużej masie i/lub w ekstremalnych warunkach, odpowiednim wyborem będzie łańcuch. Jeśli szczególną uwagę przywiązują Państwo do elastyczności i delikatnej obsługi, polecamy pasy nośne i zawiesia wężowe.Zabezpieczanie ciężkich ładunków na czas transportuJeśli udało się podnieść ciężkie towary na ciężarówkę, czas upewnić się, że pozostaną one na swoim miejscu nawet podczas pokonywania wąskich zakrętów. Najlepiej użyć w tym celu naszych pasów mocujących i siatek mocujących. Mogą one mieć różną wytrzymałość oraz grzechotkę z długą lub krótką dźwignią. Dzięki nim oraz dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii w każdej sytuacji zapewnia się stabilną pozycję ładunku.Co jeszcze można znaleźć w kaiserkraftJeśli szukają Państwo sposobów na zabezpieczenie ładunków, podnoszenie stalowych dźwigarów bez punktu mocowania lub przyciąganie do siebie ciężkich przedmiotów, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą urządzeń podnośnych do podnoszenia, ciągnięcia i transportu: • Wciągniki linowe

 • Magnesy podnośne

 • Wyciągarki

 • Zaciski nośne, chwytaki do blach i chwytaki ochronne

 • Wciągniki sprężynowe, dźwigniowe i elektryczne wciągniki łańcuchowe

 • Wciągniki z przekładnią czołową

 • Pasy i siatki mocujące

 • Magnesy podnośne

 • Pas do przenoszenia ładunków

 • Chwytaki

 • Haki obciążeniowe


Jeśli natomiast obecnie potrzebują Państwo żurawia, również jest on dostępny w naszym asortymencie, w wersji stacjonarnej lub mobilnej oraz jako żuraw obrotowy, kolumnowy, warsztatowy lub wciągarka bramowa. To samo dotyczy podnośnych wózków widłowych, mini-podnośników, stertowników i wielu innych urządzeń podnośnych i podnośników.Potrzebują Państwo dodatkowych informacji?Żaden problem. Konsultanci z naszego działu obsługi klienta chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące urządzeń podnośnych i podnośników oraz pozostałych produktów z naszej oferty. Na życzenie służymy również pomocą podczas wyboru, tak aby w każdej sytuacji podnosić pewnie i skutecznie.