+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wciągniki, zabezpieczenia ładunku

Teraz mogą Państwo podnosić jak profesjonaliści – w sposób przyjazny dla zdrowia i bez wysiłku! W naszym sklepie oprócz pasów nośnych, wciągników łańcuchowych i wózków znajdą Państwo również produkty do profesjonalnego zabezpieczenia ładunku, takie jak wciągniki linowe, pasy mocujące i pasy napinające.
Nasze kategorie produktów
Balancery, zawiesia, pasy mocujące
Wybór właściwego zawiesia zależy od zakresu zastosowania, należy zatem wiedzieć, ...
Belki zaciskowe
Ładunek jest mniejszy niż powierzchnia ładunkowa samochodu ciężarowego? To żaden ...
Haki
Dzięki hakom obciążeniowym można przekształcić stertownik w żuraw – również ...
Kliny
Dzięki klinom pod koła samochód ciężarowy stoi bezpiecznie i można go spokojnie ...
Magnesy podnośne
Łatwe podnoszenie ciężkich ładunków: za pomocą magnesów podnośnych można bardzo ...
Maty antypoślizgowe do zabezpieczania ładunku
Dzięki matom antypoślizgowym do zabezpieczania ładunku można zapobiec ...
Pasy mocujące, taśmy napinające
W celu profesjonalnego zabezpieczania dużych ładunków na czas transportu ...
Pasy nośne
Za pomocą pasów nośnych można podnosić, mocować lub przenosić obrabiane elementy ...
Siatki do zabezpieczania ładunku
Dzięki siatkom do zabezpieczania ładunku towary są bezpiecznie składowane ...
Uchwyty przyssawkowe
A teraz wytworzymy drobinę ciśnienia – dokładniej rzecz ujmując, podciśnienia. ...
Wciągniki linowe, wciągi linowe
Za pomocą wciągników linowych można podnosić obrabiane elementy i materiały ...
Wciągniki łańcuchowe
Za pomocą wciągników łańcuchowych można swobodnie podnosić i opuszczać ciężkie ...
Wciągniki sprężynowe
Czas na zmiany – na ergonomiczne stanowiska pracy z wciągnikami sprężynowymi. ...
Zaciski, wózki wciągnika
Wózki wciągnika – zręczne i zwrotne jak kot – doskonale wpasowują się w ...
Zawiesia wężowe
Zawiesia wężowe to zamknięte zawiesia wykonane z wyjątkowo trwałej i odpornej na ...

Technologia podnoszenia i zabezpieczenia ładunku – zawiesia, pasy mocujące i inneNiezależnie od tego, czy chodzi o kontenery czy stalowe dźwigary, jeśli chce się podnosić ciężkie przedmioty, właściwe zawiesie to połowa sukcesu. Dlatego też w KAISER+KRAFT znajdą Państwo duży wybór łańcuchów zawieszanych, pasów nośnych i zawiesi wężowych, a także wciągniki linowe, wyciągarki, magnesy podnośne, zaciski nośne i wiele innych produktów. Które urządzenia podnośne będą jednak odpowiednie? A jak skutecznie zabezpieczyć ciężkie ładunki na czas transportu?Bezpieczne i skuteczne podnoszenie za pomocą urządzeń podnośnych – kryteria o decydującym znaczeniu podczas wyboruWybór odpowiednich zawiesi zapewnia płynną pracę w magazynie lub na produkcji oraz zapobiega poważnym upadkom z wysokości. Przed zakupem warto zadać sobie następujące pytania: • Czy zawiesie można bezpiecznie zamocować na określonych przedmiotach?

 • Czy nośność jest wystarczająca?

 • Jakie dodatkowe obciążenia musi wytrzymać zawiesie, na przykład wysokie temperatury, wstrząsy lub silny wiatr?

 • Czy zawiesie jest zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami?


Należy pamiętać, że niektóre właściwości zawiesi zmieniają się w zależności od panujących warunków zewnętrznych. Przykładowo nośność łańcuchów zmniejsza się przy dużym kącie nachylenia. To samo dotyczy wysokich temperatur. Jeśli natomiast kontener ma być załadowany w porcie, łańcuch lub pas musi również wytrzymać silną bryzę. Ważne informacje na temat tych czynników można znaleźć w naszych opisach produktów. W razie dalszych wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań. Pomożemy Państwu zapewnić możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.Łańcuch czy pas?Oba te produkty mają swoje zalety. Łańcuchy zawieszane to siłacze o dużej nośności i wytrzymałości. Pod tym względem pasy nośne i zawiesia wężowe nie są w stanie im dorównać, jednak te ostatnie są elastyczne w użyciu, nie wymagają punktu mocowania i chronią delikatne towary, ponieważ można nimi po prostu opasać ładunek.Jak ma to pomóc w wyborze? Jeśli chcą Państwo podnosić przedmioty o bardzo dużej masie i/lub w ekstremalnych warunkach, odpowiednim wyborem będzie łańcuch. Jeśli szczególną uwagę przywiązują Państwo do elastyczności i delikatnej obsługi, polecamy pasy nośne i zawiesia wężowe.Zabezpieczanie ciężkich ładunków na czas transportuJeśli udało się podnieść ciężkie towary na ciężarówkę, czas upewnić się, że pozostaną one na swoim miejscu nawet podczas pokonywania wąskich zakrętów. Najlepiej użyć w tym celu naszych pasów mocujących i siatek mocujących. Mogą one mieć różną wytrzymałość oraz grzechotkę z długą lub krótką dźwignią. Dzięki nim oraz dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii w każdej sytuacji zapewnia się stabilną pozycję ładunku.Co jeszcze można znaleźć w KAISER+KRAFTJeśli szukają Państwo sposobów na zabezpieczenie ładunków, podnoszenie stalowych dźwigarów bez punktu mocowania lub przyciąganie do siebie ciężkich przedmiotów, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą urządzeń podnośnych do podnoszenia, ciągnięcia i transportu: • Wciągniki linowe

 • Magnesy podnośne

 • Wyciągarki

 • Zaciski nośne, chwytaki do blach i chwytaki ochronne

 • Wciągniki sprężynowe, dźwigniowe i elektryczne wciągniki łańcuchowe

 • Wciągniki z przekładnią czołową

 • Pasy i siatki mocujące

 • Magnesy podnośne

 • Pas do przenoszenia ładunków

 • Chwytaki

 • Haki obciążeniowe


Jeśli natomiast obecnie potrzebują Państwo żurawia, również jest on dostępny w naszym asortymencie, w wersji stacjonarnej lub mobilnej oraz jako żuraw obrotowy, kolumnowy, warsztatowy lub wciągarka bramowa. To samo dotyczy podnośnych wózków widłowych, mini-podnośników, stertowników i wielu innych urządzeń podnośnych i podnośników.Potrzebują Państwo dodatkowych informacji?Żaden problem. Konsultanci z naszego działu obsługi klienta chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące urządzeń podnośnych i podnośników oraz pozostałych produktów z naszej oferty. Na życzenie służymy również pomocą podczas wyboru, tak aby w każdej sytuacji podnosić pewnie i skutecznie.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów