Wózki do zbierania odpadów

Zbieranie odpadów w dużych biurach lub na dużych obszarach na zewnątrz budynków? Nie do pomyślenia bez naszych wózków do zbierania odpadów, wózków do odpadów i wózków do czyszczenia. Szybko, elastycznie, ergonomicznie i wygodnie … praktyczne pojemniki na odpady posiadają wiele zalet i są nieodzowną pomocą podczas zbiórki oraz usuwania odpadów i śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W kategorii Wózki do zbierania odpadów oferujemy Państwu produkty następujących marek: FLORA.

Marka
Rodzaj produktu
Cena brutto
738
738
7934
7934
-
Istotne
Liczba artykułów: 20

Wózki do zbierania odpadów dla biur i powierzchni zewnętrznychKażdy z nas marzy o dobrej wróżce, która w mgnieniu oka spełniłaby nasze marzenia – na przykład zapewniając czystość na wszystkich powierzchniach zewnętrznych firmy.W kaiserkraft nie znajdą Państwo wprawdzie wróżki, ale w asortymencie posiadamy wózki do zbierania odpadów w różnych wersjach. Są one na tyle praktyczne, że czyszczenie staje się o wiele łatwiejsze.
Szybkie usuwanie śmieci bez obciążania plecówKto chce właściwie przyłożyć się do zbiórki odpadów, rusza do pracy wyposażony w rękawiczki i worek na śmieci. Istnieją jednak przyjemniejsze sposoby zapewnienia sobie odrobiny ruchu. Wózki do zbierania odpadów od kaiserkraft zapewnią szybkie uporządkowanie biur i powierzchni zewnętrznych i więcej czasu wolnego z rodziną po pracy. Dodatkowo chronią plecy. To gwarantują ich nieznaczny ciężar i lekkobieżne kółka i rolki.Dzięki zastosowaniu szczypiec podczas porządkowania z łatwością zachowamy odpowiednią pozycję ciała. Podczas sprzątania odpadów nie ma przecież potrzeby pracy w skrzywionej pozycji, tuż przy podłożu.
Od wózka typu Caddy po samochód terenowyW naszym sklepie znajdą Państwo wózki do zbierania odpadów dla początkujących i wymagających oraz dopasowane do każdego typu terenu. W asortymencie znajdują się pojemniki na śmieci z pierścieniem zaciskowym na worek na odpady oraz wózki do sprzątania z kilkoma pojemnikami, umożliwiającymi sortowanie odpadów. Solidne ogumienie pneumatyczne wyrówna nierówności podłoża i jest idealne do zbierania odpadów pod gołym niebem.Kółka odporne na przebicie, przegrody na narzędzia, uchwyty na chwytaki – dzięki właściwemu wyposażeniu wózek do zbierania odpadów spełnia prawie każde życzenie.