Kontenery na substancje niebezpieczne

Jest ich za mało, by tworzyć dla nich cały magazyn substancji niebezpiecznych, a za dużo, by zmieściły się w zwykłym regale na substancje niebezpieczne? Takie niebezpieczne ciecze najlepiej zatem przechowywać w pojemniku na substancje niebezpieczne, w którym można w sposób zgodny z przepisami przechowywać agresywne, grożące skażeniem wód ciecze. Pojemniki te są także dostępne w różnych wersjach: mogą zajmować bardzo niewiele miejsca lub zapewniać wyjątkową łatwość obsługi dzięki otwieranemu dachowi, szeroko otwieranym i zamykanym na klucz drzwiom oraz mogą zapewniać wystarczającą ilość miejsca na kilka beczek z zamontowanymi pompami. Kompaktowe składowanie substancji niebezpiecznych: kontenery na towary niebezpieczne lub pojemniki na substancje niebezpieczne do użytku wewnątrz i na zewnątrz – do zamówienia już teraz. Chętnie udzielimy także dodatkowych informacji lub zachęcamy do lektury artykułu poniżej!

W kategorii Kontenery na substancje niebezpieczne oferujemy Państwu produkty następujących marek: LaCont, eurokraft pro, eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 70

Pojemniki na substancje niebezpieczne i kontenery na substancje niebezpieczne: mini-magazyn, maksymalne bezpieczeństwoW przypadku przechowywania substancji niebezpiecznych bezpieczeństwo i łatwość użytkowania to aspekty, które są ze sobą nierozerwalnie związane. Dlatego też beczki, małe zbiorniki lub kontenery IBC z odpowiednimi mediami są przechowywane w pojemnikach i kontenerach na substancje niebezpieczne. Łączą one bowiem najwyższe wymogi bezpieczeństwa z prostą i bezpieczną obsługą.Czym charakteryzują się pojemniki na substancje niebezpieczne?Pojemniki na substancje niebezpieczne lub kontenery na substancje niebezpieczne to kompleksowe rozwiązanie do zgodnego z przepisami składowania substancji niebezpiecznych na ograniczonej przestrzeni. Jeśli jednak konieczne byłoby utworzenie magazynu na substancje niebezpieczne wraz z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa i oddzieleniem go od innych obszarów zakładowych, taki pojemnik na substancje niebezpieczne jest dostarczany od razu gotowy do użycia. Można zamówić różne warianty: na beczki, małe zbiorniki lub kontenery IBC i wybierać spośród wielu wersji:  • Pojemniki na towary niebezpieczne i magazyny na substancje grożące skażeniem wód, agresywne chemikalia lub substancje łatwopalne

  • Do przechowywania na zewnątrz i wewnątrz na terenie firmy

  • Różne warianty zamykanych na klucz drzwi w zależności od dostępnej przestrzeni

  • W zależności od modelu do aktywnego i/lub pasywnego składowania łatwopalnych cieczy

  • Z komfortowym wyposażeniem, takim jak kozioł do opróżniania, rampa najazdowa, podnoszone dachy itp.


Magazyn substancji niebezpiecznych w postaci kontenera i pojemnik z tworzywa to idealne rozwiązania dla firm, które przechowują ograniczoną liczbę zbiorników i chcą w opłacalny i wydajny sposób zoptymalizować procesy obsługi substancji niebezpiecznych i składowania substancji niebezpiecznych.Który kontener na substancje niebezpieczne będzie odpowiedni dla poszczególnych mediów?W przypadku każdego produktu z naszego asortymentu należy zwrócić uwagę na informacje dotyczące kategorii GHS i możliwości stosowania z danymi substancjami. Ogólnie rzecz biorąc, już sam materiał, z jakiego wykonany jest pojemnik na substancje niebezpieczne wskazuje na to, jakie substancje można w nim składować.  • Wykonane z tworzywa pojemniki na substancje niebezpieczne są odporne na korozję i warunki pogodowe oraz można je stosować do substancji grożących skażeniem wód i chemikaliów.

  • Wykonane z ocynkowanej stali kontenery na substancje niebezpieczne są odpowiednie na substancje łatwopalne i grożące skażeniem wód. W przypadku tych produktów należy również przestrzegać informacji dotyczących aktywnego i pasywnego składowania w danym miejscu instalacji.


Oprócz przestrzegania wymogów dotyczących oznakowania magazynów i zbiorników należy również podjąć środki ostrożności w celu neutralizacji i usuwania wycieków oraz regularnie sprawdzać sprawność wszystkich akcesoriów w pojemniku. W razie potrzeby należy wymienić wanny wychwytowe itp.Więcej szczegółów można znaleźć w naszych informacjach dotyczących zgodnego z przepisami składowania substancji niebezpiecznych. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania. W tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.