+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. cięcia
Maks. wydajność (DIN A4 70 g/m²)
 

Urządzenia biurowe

Niszczarki dokumentów, laminatory, obcinarki – to tylko kilka z maszyn biurowych, ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie w pracy. Za pomocą dwóch, trzech ruchów ręki opisujemy, przycinamy, dziurkujemy, niszczymy itp. itd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń pomocnych w biurze.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
DYMO - Drukarka do etykiet
LabelManager 420 P
netto
650,-
netto
361,-
IDEAL - Przecinarka rolkowa
dł. cięcia maks. 0,8 mm
netto
od 1.120,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 800 mm
netto
5.240,-
Nowość
netto
750,-
DYMO - Drukarka do etykiet
LabelManager 210 D
netto
295,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
wydajność 15 arkuszy
netto
od 378,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 1100 mm
netto
6.990,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 350 mm, docisk ręczny
netto
598,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 350 mm, docisk automatyczny, z EASY-LIFT
netto
852,-
netto
1.310,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Nowoczesne urządzenia biurowe ułatwiają wiele zadań
Dzisiejszej codzienności biurowej nie można już sobie wyobrazić bez urządzeń biurowych, które są niezmiernie pomocne przy najróżniejszych zadaniach. Asortyment urządzeń biurowych poszczególnych dostawców jest imponujący. Niemal przy każdym zadaniu można liczyć na pomoc techniczną. W ten sposób można polepszyć jakość i trwałość dokumentów, środków do prezentacji i systemów porządkowania. Stosowanie urządzeń biurowych to już niemal obowiązek, który należy wypełnić, aby nie stracić w oczach partnerów biznesowych i klientów. Nie ma przy tym znaczenia, czy chodzi o kalkulator, czy o drukarkę do etykiet – dzięki nowoczesnym technologiom produkcji powstają wydajne urządzenia, które sprostają nawet największym wymaganiom. W przypadku urządzeń biurowych istotne znaczenie ma ich funkcjonalność oraz właściwy stosunek ceny do jakości. Obok korzystnych ofert dostępne są również kosztowniejsze wersje i modele urządzeń biurowych, przy czym szczególnie w przypadku drogiego sprzętu zaleca się rozważenie stosunku kosztów do korzyści.

Zalety urządzeń biurowych
W różnorodnych dziedzinach rezygnacja z urządzeń biurowych nie jest dobrym posunięciem. Przykładowo niszczarka dokumentów w istotny sposób ułatwia zapewnienie ochrony danych, ponieważ dzięki niej dane osobowe i poufne stają się nieczytelne. Dobre wyposażenie i różnorodne wersje urządzeń biurowych pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie, przy czym każde urządzenie ma swoje określone przeznaczenie. Dzięki laminarce chroni się ważne dokumenty i zapewnia im lepszy wygląd, natomiast drukarka do etykiet pomaga w utrzymaniu porządku. Przy użyciu krajarki/przycinarki można przykładowo ciąć każdy rodzaj papieru, przy czym zajmuje to o wiele mniej czasu niż w przypadku nożyczek lub innego sprzętu do cięcia, a ponadto tylko w ten sposób można uzyskać dokładne i proste cięcie. Można również wykorzystać przecinarki rolkowe, aby z głównej rolki wyciąć wiele mniejszych rolek. Dzięki urządzeniom biurowym dostępnym w KAISER+KRAFT można znacznie ułatwić ważne procesy robocze, przez co skraca się również czas potrzebny do wykonania danych zadań. Oferta różnorodnych modeli pozwala znaleźć odpowiednie urządzenie niemal do każdego obszaru zastosowań.
Porównanie produktów