+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. cięcia
Maks. wydajność (DIN A4 70 g/m²)
 

Urządzenia biurowe

Niszczarki dokumentów, laminatory, obcinarki – to tylko kilka z maszyn biurowych, ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie w pracy. Za pomocą dwóch, trzech ruchów ręki opisujemy, przycinamy, dziurkujemy, niszczymy itp. itd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń pomocnych w biurze.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
DYMO - Drukarka do etykiet
LabelManager 420 P
netto
697,-
netto
388,-
DYMO - Drukarka do etykiet
LabelManager 500 TS
netto
1.250,-
IDEAL - Przecinarka rolkowa
dł. cięcia maks. 0,8 mm
netto
od 1.210,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 800 mm
netto
5.630,-
netto
804,-
DYMO - Drukarka do etykiet
LabelManager 210 D
netto
317,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
wydajność 15 arkuszy
netto
od 407,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 1100 mm
netto
7.520,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 350 mm, docisk ręczny
netto
644,-
IDEAL - Krajarka mechaniczna
dł. cięcia 350 mm, docisk automatyczny, z EASY-LIFT
netto
917,-
netto
1.400,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Maszyny biurowe – obcinarki do dokumentów i drukarki do etykiet



Czy chcieliby Państwo niekiedy wrócić do czasów, gdy w pracy biurowej radzono sobie bez komputera, smartfonu itp.? Do wehikułu czasu powinni Państwo zdecydowanie zabrać ze sobą jedną z naszych maszyn biurowych. Dzięki obcinarce nie trzeba będzie w przeszłości wycinać mozolnie dokumentów i zdjęć za pomocą nożyczek. Najlepiej spakować od razu także drukarkę do etykiet.



Obcinarki i drukarki do etykiet: precyzyjne docinanie zdjęć, papieru i folii



Zarówno w przypadku dużych ilości dokumentów, jak i pojedynczych wielkoformatowych wydruków cyfrowych lub folii z tworzywa i metalu: obcinarki od KAISER+KRAFT zapewniają dokładne przycięcie i równe krawędzie. Ich obsługa nie sprawia przy tym żadnych trudności, a o bezpieczeństwo dbają liczne zabezpieczenia.



Pozostaje jednak pytanie, które urządzenie będzie dla Państwa najlepsze. Różnice dotyczą m.in. długości cięcia. Do ponadwymiarowych formatów polecamy obcinarki z nogami. Wysokość cięcia wskazuje z kolei na to, czy dana maszyna przycina w jednym cyklu pracy pojedyncze kartki czy ich grube stosy. W przypadku większej ilości papieru korzystne jest wykorzystanie obcinarek do cięcia w stosie. To samo dotyczy obróbki twardszych materiałów, takich jak tektura lub cienka blacha. W precyzyjnym przycinaniu pojedynczych kartek lub zdjęć doskonale sprawdzą się przecinarki rolkowe.



Drukarki do etykiet, by w biurze zapanował porządek



Ręczne opisywanie etykiet to praca, z której każdy chętnie by się wypisał. Na szczęście z powodzeniem mogą ją wykonywać drukarki do etykiet od KAISER+KRAFT. Aby rezultaty były zgodne z oczekiwaniami, mają Państwo do dyspozycji różne rozmiary i rodzaje czcionek. Natomiast w razie indywidualnych wymagań wystarczy podłączyć urządzenie do tabletu.



Jeśli w wehikule czasu zostanie jeszcze trochę miejsca, polecamy Państwu nasze niszczarki dokumentów, laminatory i oczyszczacze powietrza. W końcu komfort pracy docenia się w każdym czasie i w każdym miejscu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów