Maty antypoślizgowe, maty do pomieszczeń wilgotnych

Nasze maty podłogowe do pomieszczeń wilgotnych pomogą zapobiec rozwojowi bakterii i grzybów. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane modele do natrysków, basenów i przebieralni.

W kategorii Maty antypoślizgowe, maty do pomieszczeń wilgotnych oferujemy Państwu produkty następujących marek: EHA, NOTRAX.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 12

Maty do pomieszczeń wilgotnych: bez ryzyka poślizguKiedy bose stopy stąpają po wilgotnych i gładkich podłogach, ryzyko wypadku jest wysokie. To samo dotyczy zarówno domowej łazienki, jak i szatni w pracy. Jako odpowiedzialny pracodawca wyposażcie więc Państwo wszystkie tego rodzaju obszary w maty antypoślizgowe. Zapobiegają one niepożądanym poślizgom, a ponadto w znacznym stopniu dbają o zdrowie pracowników.Jak klasyfikowane są maty do pomieszczeń wilgotnych?Aby optymalnie wyposażyć pomieszczenia sanitarne w firmie, należy zapoznać się z normą DIN 51097. W normie tej podzielono pokrycia podłogowe na trzy grupy oceny (A, B, C) w zależności od ich właściwości antypoślizgowych. W przypadku obszarów, w których chodzi się boso, a na podłodze może znajdować się woda, właściwym wyborem są maty do pomieszczeń wilgotnych kategorii C.Jeśli chcą Państwo zapewnić jeszcze większą ochronę antypoślizgową w przypadku wyposażenia pomieszczeń socjalnych, polecamy maty kategorii A lub B, na przykład przed ławkami w szatni. W ten sposób można mieć pewność, że podczas przebierania się i ubierania pracownicy zawsze stoją pewnie i stabilnie – niezależnie od właściwości podłogi.Jakie są zalety mat do pomieszczeń wilgotnych?Tak jak w przypadku wszystkich naszych mat przemysłowych, tak i w przypadku mat do pomieszczeń wilgotnych zwracamy uwagę na możliwie największą elastyczność, jeśli chodzi o możliwość dostosowania ich do wymagań zakładu. Dlatego dostarczamy maty o długości odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Dzięki specjalnej powłoce na spodzie wiele produktów nie wymaga dodatkowego mocowania, aby pewnie trzymać się na danym miejscu.Dzięki naszemu systemowi informacyjnemu dotyczącemu mat podłogowych mają Państwo szybki przegląd szczególnych właściwości każdego wariantu produktu, a także mogą się Państwo dowiedzieć, na co należy zwracać uwagę podczas wyboru.Do czego służą antybakteryjne maty do pomieszczeń wilgotnych?Grzybica stóp i tym podobne choroby rozprzestrzeniają się szczególnie tam, gdzie wiele osób często się kąpie lub bierze prysznic, co jest normą w szatni w warsztacie i przemyśle.Aby skutecznie ograniczać rozprzestrzenianie się choroby, właściwym wyborem są maty antybakteryjne. Mają one specjalną powłokę, która zwalcza zarodniki i bakterie. Ponadto maty te szybko odprowadzają wilgoć z powierzchni i umożliwiają jej spływanie. Tym samym maty te nie dają zarazkom możliwości przeżycia.Przebudowują Państwo pomieszczenie socjalne i potrzebują również stojaków na ubrania, schowków lub takich detali jak wieszaki na ubrania? Nie ma problemu, w naszej ofercie szybko znajdą Państwo niezbędne produkty również z tej kategorii.