Rodzaj produktu
Dostarczane kolory
Materiał

Stalowe pomosty robocze

Dzięki naszym pomostom magazynowym inteligentne wykorzystanie przestrzeni nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Oferowane przez nas pomosty pozwolą na uzyskanie dodatkowej powierzchni magazynowej w halach lub biurach. Nasze systemy modułowe to gwarancja elastyczności i optymalizacji kosztów. Dzięki nim uzyskają Państwo dokładnie tyle dodatkowej przestrzeni, ile trzeba.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 2
Widok:
Pomosty magazynowe i stalowe pomosty robocze
Pomosty magazynowe gwarantują dużą ilość miejsca, przestrzeni i elastyczność. Systemy zabudowy mają swój wkład w inteligentne wykorzystanie istniejących powierzchni przemysłowych. Obok pomieszczeń produkcyjnych jak biura halowe i kontenery znajdują się stalowe pomosty robocze, oferujące równie wiele możliwości inteligentnego zagospodarowania miejsca. Pomosty magazynowe generują dodatkowe powierzchnie magazynowe w obrębie hal oraz pozwalają na umieszczenie na nich wyżej położonych pomieszczeń biurowych. Istotna rolę przy wyborze pomostu magazynowego odgrywają normy i przepisy z zakresu bezpieczeństwa. Stalowy pomost roboczy jest w tym wypadku zawsze bezpiecznym i profesjonalnym wyborem. Wsporniki i rygle takiego stalowego pomostu roboczego wykonane są ze stali walcowanej na ciepło (patrz np. ten pomost magazynowy). Lakierowanie proszkowe zapewnia dużą odporność i wytrzymałość powierzchni na intensywne obciążenia. Należy przy tym zwrócić uwagę na jakość wykładzin podłogowych. Odpowiednio grube, standardowe płyty wiórowe, łączone na wpust i pióro zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Elastyczne systemy modułowe
Podczas wybierania pomostów należy sięgać po systemy z możliwością rozbudowy, gwarantujące elastyczne wykorzystanie przestrzeni. W ten sposób dodatkowe moduły można dostawiać w razie konkretnego zapotrzebowania. Korzystnym rozwiązaniem są konstrukcje łączone śrubowo, umożliwiające przemieszczanie poszczególnych elementów bez długotrwałych czynności związanych z ich demontażem. Dzięki pomostom możliwe jest tworzenie nowych przestrzeni, w krótkim czasie i bez dużych nakładów. Dla zakładów, pracujących na ograniczonej przestrzeni, o często zmieniających się stanach magazynowych, system modułowy stanowi duże ułatwienie i oszczędność kosztów. Optymalne wykorzystanie danej przestrzeni przy zastosowaniu pomostów pozwala na zrezygnowanie z utrzymania powierzchni magazynowych i związanych z tym kosztów. Dodatkowo pozwala wyeliminować pustostany magazynowe. Fachowe wyposażenie dodatkowe w formie odpowiednich elementów schodów i poręczy oraz stacji przelotowych, doskonale uzupełniają system modułowy pomostów. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne pomosty magazynowe wysokiej jakości.