NICOLA

Zrównoważony rozwój i trwałość, zjednoczone w serii NICOLA
Nicola oczarowuje trwałymi materiałami pochodzącymi z odpowiedzialnej gospodarki leśne. Solidne meble Nicola od office akktiv czynią pomieszczenia biurowe bardziej poukładanymi.

W kategorii NICOLA oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 13
Seria mebli biurowych Nicola z oznaczeniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej
Z serią mebli biurowych Nicola oferujemy Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe meble biurowe marki office akktiv, które poza możliwością indywidualnych zestawień i klasycznego doboru barw posiadają oznaczenie FSC. Meble serii Nicola to również ekologiczny nabytek, który dzięki wysokiej jakości obróbce wykazuje się trwałością i który dodatkowo został wyprodukowany w sposób racjonalnie wykorzystujący zasoby. Wszystkie te cechy są typowe dla serii z grupy VARIETY. Szafki oraz regały dostępne są w trzech bądź pięciu wysokościach segregacji. Półki mają szeroki zakres regulacji, urządzenie regałów może zostać więc dopasowane do indywidualnych potrzeb. Seria mebli biurowych Nicola oferuje zarówno szafki z całkowicie metalowymi zawiasami, jak również elementy szaf i regałów, które można ułożyć w stos dzięki wyjmowanym ślizgaczom z tworzywa sztucznego. Szafy Nicola z drzwiami skrzydłowymi są zamykane na życzenie. Również kontenery na kółkach serii mebli biurowych Nicola mogą zostać zamknięte za pomocą blokady centralnej. Podczas gdy szuflady są w 80% wysuwane, to z kolei przesuw szafy z kartoteką wiszącą może zostać całkowicie wyjęte. Za pomocą zestawu dzielenia szuflad oraz żeberek podziałowych istnieje możliwość zaprowadzenia jeszcze większego porządku w kontenerach na kółkach. Regały, szafy i kontenery na kółkach mogą zostać zamówione w tej samej palecie barw co biurka Nicola. Do dyspozycji jest kolor jasnoszary bądź imitacja buku.

Z serią mebli biurowych Nicola zawsze mają Państwo porządek na biurku
Seria mebli biurowych Nicola zapewnia porządek na Państwa biurku. Nie tylko kontenery na kółkach z szufladą na przybory pomagają w utrzymaniu schludnego biurka, lecz zapewnia to sama jego funkcjonalność. Jeśli powierzchnia robocza biurka stanie się zbyt mała, to łączniki i stoliki dostawiane pomagają w stworzeniu wystarczającej ilości wolnego miejsca na biurku. Również rozległa, podłączona wanna kablowa i wyjmowane zaślepki tworzą więcej pionowej przestrzeni na kable w nodze stołu i sprawiają, że biurko z serii mebli biurowych Nicola odznacza się czystością. Nic nie odciąga wzroku od rzeczy najważniejszych. Seria mebli biurowych Nicola obejmuje biurka o szerokim zakresie regulacji oraz biurka ze stałą wysokością do wyboru. Stoły, regały oraz szafki dostarczane są w formie rozmontowanej, ale za pomocą szybkiego kliknięcia można dodatkowo zamówić naszą usługę montażu.