+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Właściwości
 

Pierwsza pomoc, apteczki

Idealnie przygotowani na wypadek – dzięki naszym produktom z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Od butelki do płukania oczu po szafkę opatrunkową, od szafki na lekarstwa po nosze, od walizki pierwszej pomocy po kolumnę ratunkową … w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów i wyposażenia pierwszej pomocy.
Znaleziono 55 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 55 artykuł/-y/ -ów

Wyposażenie do udzielania pierwszej pomocy zawsze pod ręką



Kompleksowe wyposażenie do pierwszej pomocy należy do podstawowych i ważnych zasobów, których nie może zabraknąć w żadnym przedsiębiorstwie. Zasadniczo wyposażenie do pierwszej pomocy muszą być zawsze szybko i łatwo dostępne, a w razie potrzeby na bieżąco uzupełniane. Ilość wymaganego wyposażenia zależy od liczby pracowników i rodzaju zakładu. W poradniku zakupów dotyczącym pierwszej pomocy znajdą Państwo więcej informacji na temat niezbędnej liczby apteczek.



Apteczki wymagają bezpiecznego przechowywania



W firmach stosuje się zarówno małe apteczki zgodne z DIN 13157, jak i te duże zgodne z DIN 13169. Oprócz apteczek pierwszej pomocy w formie skrzynek lub walizek bezpieczne miejsce do przechowywania oferują także specjalne szafki na środki opatrunkowe. Szafki te, które mają różne rozmiary i w których można dodatkowo przechowywać leki i inne wyposażenie medyczne, zapewniają skuteczną ochronę artykułów pierwszej pomocy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak bezpośrednie promieniowanie słoneczne lub wilgoć.



Starych apteczek pierwszej pomocy i przeterminowanego wyposażenia nie należy już oczywiście używać, ponieważ rękawice mogą być porowate, gaza opatrunkowa mogła stracić swoją elastyczność, a plastry sterylność.



Inne opcje wyposażenia przydatne w obszarze pierwszej pomocy



Rozsądnym uzupełnieniem wyposażenia pomieszczeń socjalnych są leżanki medyczne, gdzie osłabieni pracownicy mogą odpocząć, mieć zaopatrzone rany lub mogą czekać na karetkę. Jeśli pacjent nie jest już w stanie samodzielnie chodzić, transportowany jest na noszach. Płuczki do oczu lub natryski awaryjne do ciała uzupełniają wyposażenie ratunkowe głównie w firmach, w których stosuje się substancje niebezpieczne. W naszym poradniku dotyczącym butelek do płukania oczu znajdą Państwo jeszcze więcej przydatnych wskazówek i porad na ten temat.



Aby wyposażenie do pierwszej pomocy można było szybko znaleźć w każdym miejscu w przedsiębiorstwie, odpowiednie walizki, apteczki i szafy ratunkowe muszą być umieszczone w widocznym miejscu i dobrze oznakowane. Czy to z białym krzyżem na zielonym tle, czy też w kolorze czerwono-sygnałowym, KAISER+KRAFT oferuje do każdego obszaru wysokiej jakości odpowiednie wyposażenie do udzielania pierwszej pomocy! Zachęcamy również do lektury naszego poradnika zatytułowanego Informator pierwszej pomocy.



Informowanie pracowników, unikanie wypadków!



Pierwsza pomoc jest często niezbędna w sytuacji, gdy nie zadbano w odpowiedni sposób o bezpieczeństwo pracy. Tuż przed wprowadzeniem pracowników do firmy należy ich zatem poinformować o wszystkich zagrożeniach, a w szczególności o sposobach ich unikania.




Kiedy należy przeprowadzać szkolenia z zakresu BHP?



  • Okresowo, zgodnie z aktualnymi przepisami BHP - częstotliwość w zależności od stanowiska pracy

  • Wraz z zatrudnieniem pracownika w firmie

  • W przypadku przeniesienia na inne stanowisko pracy

  • W przypadku rozpoznania sytuacji niebezpiecznych


Unikanie wypadków – dzięki ochronnej odzieży roboczej



Wypadki się zdarzają, jednak gdy używa się właściwej ochronnej odzieży roboczej, można ich uniknąć. W naszym sklepie znajdą Państwo rękawice robocze, ochronną odzież roboczą, maski ochronne, ochronę oczu, ochronę głowy i osłony na uszy, a także obuwie ochronne.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów