Młotki

To jest prawdziwy młotek! I ten też! Albo ten! Mamy młotki do każdego gwoździa i każdego materiału. Miękkie czy mocne? Wąskie czy szerokie? Z pewnością mamy je w ofercie!

W kategorii Młotki oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Twoje filtry
    Marka
    Rodzaj produktu
    Długość [mm]
    230
    230
    900
    900
    -
    Ciężar
    Długość części L2
    Kształt
    Rodzaj trzonka
    Szerokość głowicy młotka
    Cena brutto
    Cena netto
    Istotne
    Liczba artykułów: 14

    Nasze młotki trafiają w sedno!



    Odpowiednia waga, optymalny kształt główki i przemyślane materiały – tyle wystarczy, by cieszyć się dobrym młotkiem. Ale czy na pewno? Oferowane przez nas profesjonalne młotki wyróżniają się subtelnymi różnicami i udowadniają, że są prawdziwie wszechstronne.



    Jakich młotków potrzebuję?



    Nie każdy młotek musi znaleźć się w każdej skrzynce na narzędzia. Może poza klasycznym młotkiem ślusarskim. To narzędzie ze stalową główką jest idealne do wbijania gwoździ lub kołków i jest prawdziwie wszechstronne.



    Młotek gumowy i młotek z miękkim obuchem pozwalają na pracę z dużym wyczuciem. Elastyczne materiały główek nie pozostawiają śladów nacisku, są bezodrzutowe i przeznaczone do miękkich materiałów. Młotek drewniany jest doskonałym towarzyszem dłut lub innych narzędzi, które nadają drewnu atrakcyjny kształt. Młotek murarski jest potrzebny do precyzyjnego zbijania kamieni. Niezbędna jest do tego wysokiej jakości, naostrzona krawędź. Młotek ciesielski jest częścią podstawowego wyposażenia każdego cieśli. Służy nie tylko do wbijania gwoździ, lecz także do ich łatwego usuwania za pomocą typowego pazura.



    Oferujemy również młotki dwuobuchowe do użytku z dłutami i potężne przybitniki kowalskie do ciężkich prac.



    Jakie kształty młotka są dostępne?



    Młotki ślusarskie do gwoździ, kołków i ręcznej obróbki są dostępne z różnymi główkami:



    Zaokrąglony, angielski kształt zmienia młotek ślusarski w młotek inżynierski. Można go używać do precyzyjnych uderzeń – nawet na małych powierzchniach.



    Kształt francuski charakteryzuje się prostokątnym obuchem i zwężanym rąbem. Wąska strona jest odpowiednia do małych obszarów uderzenia, podczas gdy szersza strona zapewnia większą moc. Francuski kształt jest niezastąpiony jako młotek stolarski, zwłaszcza w branży obróbki drewna.



    Kształt amerykański z wyraźnym rąbem jest popularny przy pracach związanych z repusowaniem i nitowaniem. A kształt niemiecki? Jako wyważone połączenie główki młotka, obucha i rąbu zapewnia wszechstronne zastosowanie.



    Z jakiego materiału powinien być młotek i jaką powinien mieć wagę?



    Jeśli rodzaj młotka został już wybrany, czas na wybór szerokości obucha, długości poszczególnych elementów i wagi główki młotka. Oferujemy wiele możliwych połączeń.



    Jeśli chodzi o materiał główki i trzonka, nasza oferta narzędzi ręcznych jest tak wszechstronna, że sprosta wszelkim wymaganiom projektowym. Chętnie służymy także pomocą i radą w wyborze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!