Niezawodny transport

Warunki dostawy

Bezpłatny transport do klienta oznacza, że nie zapłacą Państwo ani grosza więcej ponad cenę podaną w katalogu lub w sklepie internetowym. Cena zawiera koszt opakowania, transportu i ubezpieczenia transportowego. Usługa transportowa nie obejmuje wyładunku, wniesienia oraz montażu zamówionego towaru.

Krótkie terminy dostaw

Dopiero zamówione, a my już dostarczamy − dla najpopularniejszych produktów czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Prosimy zwracać uwagę na dokładne oznaczenia kolorami w katalogu i w sklepie internetowym. Kolorowe kwadraty informują Państwa o aktualnej dostępności wybranego przez Państwa produktu. Pozwala to szybko zorientować się, jaki jest bieżący termin dostawy danego artykułu, który chcą Państwo zamówić i przy tej okazji ułatwia wydatnie planowanie zakupów.

Ciemnozielony: 2-3 dni robocze

Jasnozielony: 4-5 dni roboczych

Żółty: 6-10 dni roboczych

Jasnopomarańczowy: 3-4 tygodnie

Pomarańczowy: 4-5 tygodni

Szary: 6-8 tygodni

Warunki dostawy 034

Centrum Szybkiej Dostawy

Najkrótsze terminy dostaw możemy zaproponować dla produktów z Centrum Szybkiej Dostawy w Brnie. Dostawy z regionalnego centrum logistycznego realizujemy już w 48h dla 2/3 obszaru Polski (dla pozostałych obszarów: 72h). Czas dostawy dotyczy dni roboczych.

Warunki dostawy ler

Ustalenie daty dostawy

A jeśli potrzebują Państwo artykułu na piątek? Nie ma problemu! Zamówione przez Państwa artykuły zawsze dostarczamy na czas w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić wiążącą datę dostawy:


+48 22 623 03 42


801 801 890

Warunki dostawy wt$
Warunki dostawy mg$

Gdzie jest teraz Państwa przesyłka?

Nic dziwnego, że chcą Państwo wiedzieć, gdzie znajdują się zamówione towary i kiedy można się spodziewać dostawy.

W tym celu zapraszamy do sprawdzenia statusu przesyłki. Wystarczy podać numer klienta i numer Potwierdzenia Zlecenia!

Wysyłka neutralna dla klimatu

Czy to możliwe, aby wysyłka i transport były nie tylko zgodne pod względem rentowności, lecz również pod względem ekonomicznym i socjalnym? Nasza odpowiedź brzmi: tak!

Już od dłuższego czasu nasz Centralny Dział Logistyki w Niemczech skupia się na tym, aby organizować wszystkie transporty w sposób neutralny dla środowiska. Jak? Współpracując z wybranymi dostawcami usług logistycznych takimi jak np. UPS Carbon neutral.


Emisja CO2 wygenerowana przy wysyłce towarów jest kompensowana poprzez udział w renomowanych na całym świecie programach ochrony klimatu poprzez naszych partnerów logistycznych.


Tutaj znajdą Państwo więcej informacji o naszych projektach kompensacji CO2.

Warunki dostawy wt$