Szybkie naprawy

Części zamienne i naprawy

Szybkiej pomocy udzielą pracownicy Działu Obsługi Klienta kaiserkraft.

Chcą Państwo polegać na swoim sprzęcie transportowym i urządzeniom podnośnym - w 100 procentach i w każdej chwili? Wystarczy do nas zadzwonić: naprawiamy bezzwłocznie i tylko to, co jest naprawdę wadliwe. I używamy oryginalnych części zamiennych. Mogą Państwo na nas liczyć. Jak również na szybką dostawę i krótki czas montażu.

Zamówienie części zamiennych

Częsci zamienne i naprawy 710

Oryginalne części zamienne

Dlaczego warto wybierać solidne i niezawodne części zamienne wysokiej jakości? W końcu chcą Państwo polegać na swoim sprzęcie transportowym i urządzeniach podnośnych - w 100 procentach i przez cały czas. Czyż nie?


Zajmujemy się również naszymi produktami po zakupie.
I tak obiecujemy Państwu, że oryginalne części zamienne zostały wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcyjnych, a tym samym oferujemy Państwu wysoką jakość, dokładność dopasowania i długotrwałe bezpieczeństwo przez cały okres użytkowania. Ponadto, dzięki naszemu doskonale zgranemu zespołowi magazynowemu i logistycznemu, odpowiednie części zamienne otrzymają Państwo niezwłocznie.


Do części zamiennych


Jeśli regularnie wykonują Państwo konserwację swoich urządzeń, tworzą Państwo najlepszą podstawę dla ich bezproblemowej gotowości operacyjnej, ale także dla ich utrzymania wartości.


W skrócie: Naprawy? Zajmiemy się tym.

Naprawy

Zepsuty sprzęt? Pomożemy!

Nasi specjaliści serwisowi szybko Państwu pomogą. Ponieważ pomimo dobrze znanej wysokiej jakości naszych produktów, niestety nie zawsze możemy wykluczyć wystąpienia wady, a tym bardziej je przewidzieć.

Ale możemy Państwu w tym momencie obiecać, że naprawimy tylko to, co naprawdę jest wadliwe. A jeśli naprawa naprawdę nie jest już warta zachodu, chętnie zaproponujemy Państwu odpowiedni produkt z szerokiej oferty kaiserkraft.

Są Państwo zawsze po bezpiecznej stronie: otrzymają Państwo od nas przejrzysty kosztorys, a także szczegółowy opis przyczyny usterki dla wszystkich wykonanych napraw.

W ten sposób mają Państwo pod kontrolą nie tylko swój sprzęt, ale także swoje koszty. I nie musimy nawet rozmawiać o przestojach, ponieważ dzięki szybkim ustaleniom i czasie reakcji praktycznie ich nie ma.

Częsci zamienne i naprawy 704

Jesteśmy ludźmi czynu

Więcej informacji na temat naszych usług serwisowych mogą Państwo znaleźć tutaj.


Skontaktuj się z nami: