Skontaktuj się z nami

Doradztwo

Twój kontakt z KAISER+KRAFT

Chętnie Państwu doradzimy. Bez względu na to, jakie mają Państwo do nas pytanie - czy chodzi o pojedynczy produkt, czy o wyposażenie nowego miejsca pracy - znajdujemy odpowiedzi i rozwiązania i wszystko razem zaplanujemy. Działamy na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy dostępni również za granicą. Bez wątpienia: u nas zawsze mają Państwo osobistą sieć kontaktów!

A co najważniejsze, sami Państwo decydują, jak najlepiej się z nami skontaktować:

Konsultacja telefoniczna

Doradztwo 487

Kiedy zadzwonisz na jeden z naszych numerów, zawsze uzyskasz odpowiednie połączenie: Jeden z naszych ekspertów jest na drugim końcu linii. Żadnych centrów obsługi telefonicznej, żadnych komputerowych ogłoszeń nakazujących wpisanie numeru. Wręcz przeciwnie: Nasi eksperci są prawdziwymi osobami i doradzą Państwu w sprawie każdego z naszych produktów.

Zadzwoń do nas!

+48 22 623 03 42

Czat na stronie internetowej

Chcą Państwo kupić online, ale w przypadku niektórych produktów nadal potrzebują profesjonalnej porady? Mogą Państwo zadawać pytania bezpośrednio w oknie czatu.

Doradztwo 467

Formularze kontaktowe / e-mail

Doradztwo 480

Formularze kontaktowe to prosty sposób aby wysłać nam wiadomość z komentarzem, pytaniami lub np. zamówieniem bezpłatnego katalogu.

Mogą Państwo również wysłać nam wiadomość e-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.pl.

Doradztwo w terenie (Specjaliści ds. Klientów Kluczowych - KAM)

Państwa wyzwania to nasze wyzwania: nasi pracownicy w terenie chętnie pomogą Państwu we wprowadzaniu zmian. Na życzenie możemy pojawić się u Państwa, aby zaplanować i pomóc wdrożyć odpowiednie rozwiązania.

Doradztwo 368

Zapytanie ofertowe online

Wiesz dokładnie, co chcesz kupić, ale potrzebujesz indywidualnej oferty? Wystarczy wypełnić ten formularz, a my skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej.

Doradztwo 369