Montaż na miejscu

Usługi montażowe

Oczywiście można również samodzielnie złożyć nowe wyposażenie - ale jeśli przejmą to profesjonaliści, może to być szybsze i wygodniejsze. Przecież nikt nie zna naszych produktów lepiej niż my!

Uzyskaj niezawodną pomoc montażową od kaiserkraft – zadzwoń do nas na numer +48 22 623 03 42

Montaż mebli biurowych - wycena na zapytanie

Usługi montażowe wt$

Towar zamówiony i to wszystko? Nic podobnego − nasza koncepcja serwisu uwzględnia Państwa potrzeby i sięga nieco dalej. Na Państwa życzenie zajmiemy się również montażem zamówionych przez Państwa produktów. Nasi specjaliści wszystko fachowo zmontują − od wyposażenia biura przez stojaki na rowery, witryny i schowki aż po systemy regałów. W końcu nikt nie zna naszych produktów lepiej niż my sami.

Podczas składania zamówienia prosimy zaznaczyć, czy chcą Państwo dodatkowo zamówić serwis montażowy. Koszt tej usługi ustalany jest na bazie indywidualnej wyceny zależnej od zakresu tych prac. Chętnie przygotujemy Państwu stosowny kosztorys.


Usługa montażu mebli biurowych

Dostawa– montaż – utylizacja opakowań

Wycena na zapytanie

Usługa montażowa na życzenie

Chętnie zaproponujemy Państwu nasz serwis montażowy dla niektórych innych produktów w warsztacie lub magazynie, w tym np. dla biur halowych, systemów ścianek działowych, półek magazynowych, pomieszczeń socjalnych itp. Prosimy o kontakt, chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę!