Dłuta

Do cięcia i obróbki: dłuta pomagają nadawać kształt obrabianym przedmiotom. To również praktyczni pomocnicy podczas prac remontowych, ponieważ zapewniają niezbędną dźwignię. Od dłut płaskich po dłuta punktowe i murarskie – w sklepie internetowym kaiserkraft oferujemy różne rodzaje dłut.

W kategorii Dłuta oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Dłuto: niezastąpiony klasykDłuta nadają kształt przedmiotom z drewna, kamienia i innych materiałów i robią to z najwyższą precyzją. Te klasyczne narzędzia ręczne zapewniają dużą elastyczność. Niezależnie od tego, czy są to dłuta punktowe, murarskie, płaskie czy wybijaki: krawędzie tnące i końcówki tych narzędzi ręcznych można ponownie ostrzyć – nadają się one zatem do ciągłego użytku. Ważne jest, aby po ostrzeniu zahartować narzędzie, aby zapewnić jego funkcjonalność.Kiedy używać poszczególnych typów dłuta?Nazwa dłuta określa jego kształt lub wskazuje obszar jego zastosowania. Na przykład dłuto punktowe ma ostrą końcówkę. Zapewnia ono dużą punktową siłę uderzenia, jeśli konieczna jest obróbka lub usunięcie różnych materiałów. Z kolei dłuto płaskie ma płaską krawędź tnącą, która pozwala precyzyjnie kontrolować krawędzie cięcia.Dłuta do spoin i dłuta murarskie zawdzięczają swoją nazwę precyzyjnemu dopasowaniu krawędzi tnącej do wąskich pęknięć i spoin. Nadają się do usuwania nienaruszonych cegieł. Za pomocą dłuta do płytek można dostać się pod elementy ścienne podczas remontu pomieszczeń sanitarnych lub kuchni. Z kolei wybijaki to niezastąpieni pomocnicy podczas wbijania lub wybijania różnych elementów łączących.Dłuta z wygiętymi głowicami są niezastąpione w obszarze konstrukcji karoserii do rozluźniania połączeń spawanych. Dzięki ich kształtowi można rozdzielić spoinę młotkiem i dłutem bez uszkadzania otaczającego materiału. Asortyment uzupełniają sztance do wykrawania kształtów w materiałach. Od okrągłych otworów po wgłębienia w kształcie uchwytów – dzięki tym praktycznym narzędziom można to zrobić w okamgnieniu.Zestawy dłut: kompletne wyposażenieZestawy dłut to praktyczne rozwiązanie do codziennego użytku. Składają się one z dłut tego samego typu, lecz o różnych średnicach. Z kolei zestawy kombi oferują zarówno dłuta płaskie, jak i punktowe, a także inne popularne kształty. Oznacza to, że zawsze ma się pod ręką odpowiednie dłuto – niezależnie od tego, czy pracuje się z drewnem, kamieniem czy innymi materiałami.Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w wyborze odpowiedniego dłuta lub mają pytania na temat konkretnego produktu, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi doradcy serwisowi z przyjemnością udzielą pomocnych wskazówek.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Skrzynki na drobne elementy | Regały z półkami | Pojemniki na narzędzia | Pojemniki na drobne przedmioty | Maty robocze | Zgrzewarki | Trawersy | Materiał wypełniający