Globalny zasięg

Międzynarodowe wsparcie

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym

Czy wiesz, że możesz złożyć zamówienie w kaiserkraft z dowolnego miejsca na świecie? Niezależnie od tego, czy jesteś w Polsce, w Niemczech czy w Hiszpanii, produkty mają te same numery artykułów: to sprawia, że wszystko staje się prostsze. Nasz sklep internetowy działa w 18 krajach. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu eksportowego. Dostarczamy na całym świecie!

Zapraszamy w podróż dookoła świata!

Międzynarodowe wsparcie wt$Kiedy mówimy, że możemy dostarczać na całym świecie, to oznacza również doradztwo na całym świecie. Nasi eksperci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą, ponieważ znają różne oczekiwania napotykane w poszczególnych krajach.
Mamy siedziby w 18 krajach. Nasze lokalne zespoły oferują Państwu usługi montażowe, regularne dostawy i pomoc w planowaniu. Wystarczy tylko zadzwonić lub wypełnić jeden z naszych formularzy kontaktowych.

A co najlepsze: dostarczamy również w sposób przyjazny dla środowiska. Razem z "UPS Carbon neutral" dostarczamy w sposób neutralny dla klimatu. Wiąże się to z wyliczeniem całkowitej emisji CO2 spowodowanej przez nasze dostawy. Im większa jest emisja, tym większe są inwestycje w projekty związane z ochroną środowiska.