O nas

EUROKRAFT

Marka własna w nowym wydaniu, nowym wykonaniu i w sprawdzonej jakości.

Kto powiedział, że tradycja i postęp muszą się wykluczać? Że uznane marki nie mogą zyskać nowej odsłony? Gdzie jest napisane, że wszystko zawsze musi być tak, jak dotychczas? Nigdzie!

Dokładnie. EUROKRAFT nie daje się zaszufladkować, zatem nie musimy myśleć w takich kategoriach. Dlatego też stworzyliśmy dla Państwa naszą własną markę w nieco innym wydaniu: to, co się nie zmieniło to siła i niezawodność, a także jakość i trwałość. Marka EUROKRAFT nadal będzie zatem towarzyszyć Państwu i wspierać Państwa z całą dotychczasową mocą w codziennej pracy dzięki dużej liczbie znanych i jeszcze większej liczbie nowych produktów. Oczywiście doskonała relacja jakości do ceny również pozostaje bez zmian.

CZAS JEDNAK NA PEWNE ZMIANY – ALE TYLKO TE POZYTYWNE

Daliśmy bowiem marce EUROKRAFT nowe oblicze, by nabrała nowoczesnego, świeżego i charakterystycznego wyglądu – oraz nową strukturę marki dla większego komfortu i przejrzystości. Teraz wszystkie produkty naszej marki własnej można znaleźć w całym asortymencie KAISER+KRAFT. Od warsztatu przez magazyn po biuro i fabrykę: moc EUROKRAFT jest wszędzie – i czeka tylko, by na nowo ją odkryć.

EUROKRAFTbasic

Dobra praca może być również łatwa – z odpowiednimi podstawowymi produktami.

Aby zaoferować Państwu to, co najlepsze, zawsze zaczynamy od tego, co najważniejsze. W przypadku marki EUROKRAFTbasic pomijamy zatem wszystko, co zbędne, i koncentrujemy się na funkcjonalnych korzyściach: Czy produkt nadaje się do praktycznego zastosowania? Czy wytrzyma większe obciążenia? Czy jest łatwy w obsłudze? I czy rzeczywiście spełnia to, co obiecujemy?

Odpowiedź? Absolutnie tak! Solidne i niezawodne produkty EUROKRAFTbasic w podstawowej jakości to odpowiednie rozwiązanie początkowe na potrzeby mniejszych projektów i zadań, wyróżniające się takimi cechami, jak poręczność, użyteczność i przydatność w codziennym użytku. Bez zbędnych dodatków i fajerwerków. To samo dotyczy również ceny: produkty EUROKRAFTbasic są dostępne w atrakcyjnej cenie, w którą wliczona jest również satysfakcja użytkownika.

Aspekty marki EUROKRAFTbasic, dzięki którym zapewnia ona solidną podstawę dla niemal wszystkich projektów:

 • Niezawodna jakość podstawowa w korzystnej cenie
 • Szeroki asortyment produktów do codziennego użytku
 • Szybka dostępność
 • 3-letnia gwarancja
 • Produkty opracowane zgodnie ze standardami KAISER+KRAFT
Marki własne 251

EUROKRAFTpro

Najlepsze produkty dla profesjonalistów – w tym 100% gwarancja satysfakcji.

Nasza marka własna EUROKRAFTpro to obietnica najwyższej jakości i niezawodności. W tym nowym asortymencie połączyliśmy dla Państwa najlepsze właściwości naszych produktów Office Akktiv, EUROKRAFT i EUROKRAFT Active Green. Efekty tego szczególnego rodzaju połączenia można łatwo opisać jednym słowem: Więcej. Więcej funkcji, więcej elastyczności, więcej jakości Premium i więcej gwarancji. Marka EUROKRAFTpro oferuje zatem Państwu najlepsze produkty, z których będą Państwo mieli wiele korzyści, nawet przy intensywnym, codziennym użytkowaniu. Są one bowiem wydajne i praktyczne, ergonomiczne i bezpieczne. A jeśli to za mało, by w pełni Państwa usatysfakcjonować: na życzenie zapewniamy również wbudowane dodatki, co najmniej 10 lat gwarancji i wiele produktów serii Active Green, które wyprodukowano w sposób oszczędzający zasoby, a więc zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W skrócie: EUROKRAFTpro to synonim produktów, które Państwo pokochają. Gwarantują one bowiem 100% satysfakcji.

Aspekty, które czynią z marki EUROKRAFTpro profesjonalnego partnera w pracy:

 • Wysoka jakość wytwarzanych produktów
 • Stale wysokie standardy jakości
 • Co najmniej 10 lat gwarancji
 • 5 lat obsługi posprzedażnej
 • Duża elastyczność dzięki wyposażeniu dodatkowemu i możliwościom łączenia
 • Doskonałe zaopatrzenie w części zamienne
 • Dostosowane do potrzeb klienta wersje specjalne, które umożliwiają tworzenie unikalnych rozwiązań
 • Oznaczenie Active Green dla zrównoważonych produktów
Marki własne 254

Rozpoznajesz ekologiczne produkty na pierwszy rzut oka?

Teraz zdecydowanie tak - dzięki oznaczeniu activeGREEN.

Od teraz wszystkie produkty w naszej ofercie, które spełniają kryteria zrównoważonego rozwoju, są oznakowane dla Państwa znakiem activeGREEN. Obejmuje to wiele produktów EUROKRAFTpro, a także wiele innych marek znanych producentów.

A jest ich coraz więcej - ponieważ będziemy nadal zwiększać udział ekologicznych artykułów. Dla Ciebie. Dla nas. Dla wszystkich.

Marki własne wt$

Już teraz zainwestujcie Państwo w niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość. I w dwie silne marki. Dzięki EUROKRAFTbasic i EUROKRAFTpro zyskują Państwo wszystko to, co potrzebne, dokładnie tam, gdzie potrzeba.

To jednak dopiero początek; już wkrótce zaprezentujemy Państwu wiele kolejnych nowych produktów naszych marek własnych w pierwszorzędnej jakości KAISER+KRAFT. Wszystkie najnowsze informacje znajdą Państwo zawsze na kaiserkraft.pl!