O nas

Certyfikaty

ISO 9001

ISO 9001 certyfikat

KAISER+KRAFT Sp. z o.o., jako pierwsza firma w Polsce w branży sprzedaży wysyłkowej wyposażenia przemysłowego do fabryk, magazynów i biur, uzyskała certyfikat jakości zgodny z międzynarodową norma jakości ISO 9001. Dla Klientów KAISER+KRAFT Sp. z o.o. oznacza to zachowanie wysokiego poziomu jakości, zarówno w odniesieniu do oferowanych przez nas produktów, jak i całego procesu realizacji Państwa zamówienia. W tym załączonym linku możecie Państwo znaleźć nasz certyfikat ISO w formie pliku PDF.

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo certyfikat

W ramach prowadzonej przez nas działalności w Polsce kierujemy się przestrzeganiem obowiązujących norm w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Jest nam przy tej okazji miło zakomunikować Państwu, iż firma Kaiser+Kraft Sp. z o.o. otrzymała licencję na posługiwanie się znakiem towarowym "Zielony Punkt" na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wykonywania ustawowego obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych.

W załączeniu stosowny certyfikat.Kliknij tutaj

Trusted Shops

Trusted Shops Logo

Znak jakości stanowi potwierdzenie, że sklep internetowy firmy KAISER+KRAFT dba o standardy, gwarantujące zintegrowaną ochronę kupującego. Jest to gwarancja poważnego traktowania ochrony danych i bezpieczeństwa dostawy. Poza tym daje gwarancję zwrotu pieniędzy, chroniącą przed utratą ceny zakupu, brakiem dostawy lub brakiem zwrotu. Ocena sprzedających zapewnia kupującemu przegląd ocen oferentów pod kątem niezawodności i opinii klientów w kategoriach dostawy, towaru i obsługi klienta. Tutaj mogą Państwo sprawdzić aktualny certyfikat Trusted Shops

Global Compact

The Global Compact Logo

Wyznacznikiem zrównoważonego rozwoju jest przy tym idea Global Compact, w koncepcji ONZ. KAISER+KRAFT zobowiązuje się do przestrzegania dziesięciu uniwersalnych zasad z obszaru praw człowieka, norm pracy, ochrony środowiska i zwalczania korupcji oraz dopilnować ich rozpowszechnienia.