Państwo tworzą projekt.

My tworzymy produkt.

Skrojone na miarę, a może przeznaczone dla większego grona odbiorców – w ramach własnej produkcji KAISER+KRAFT tworzymy produkty, które doskonale spełniają potrzeby odbiorców pod względem koloru, kształtu i absolutnie bezkonkurencyjnej jakości Made in Germany.

Jak nam się to udaje? Wszystko to zasługa wykwalifikowanych specjalistów, którzy uważnie wsłuchują się w życzenia klientów. Wcielając je w życie podczas procesu produkcji, wykazują się jeszcze większą dokładnością. Chętnie dostosujemy się do Państwa oczekiwań.

Spawacz i lakiernik w akcji

Od początku do końca.

Teraz pomysły mogą stać się rzeczywistością.

Od oczekiwań po model 3D.

Wiedzą już Państwo dokładnie, jak powinien wyglądać dany produkt, i potrzebują tylko kogoś, kto wcieli pomysł w życie? A może wręcz przeciwnie, pomysł dopiero nieśmiało kiełkuje i zależy Państwu na tym, by ktoś skonkretyzował go w formie szczegółowego planu? W obu przypadkach nasi konstruktorzy służą wsparciem dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu.

Dwaj mężczyźni pracujący razem nad planem.

Jakość zaczyna się od słuchania.

Planowany produkt na ekranie.

Jak można jeszcze bardziej zoptymalizować produkt? Jak bardzo pracochłonne jest jego dostosowywanie? Ile potrwa proces produkcji konkretnych modeli? Aby móc dostarczyć produkt, który będzie w 100 % odpowiadał Państwa oczekiwaniom, na każdym etapie procesu planowania i produkcji bardzo uważnie wsłuchujemy się we wszelkie uwagi i wskazówki. Dzięki wsparciu osobistego doradcy nie umknie nam żadna istotna informacja. Na marginesie: dzięki niewielkim partiom i krótkim terminom dostawy na gotowy produkt nie trzeba wcale długo czekać.

Unikalne niczym odcisk palca.

Produkty zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Spełnimy niemal każde Państwa życzenie. Skonstruujemy, polakierujemy i zmodyfikujemy produkty w taki sposób, aby w pełni sprostały oczekiwaniom. Zarówno w przypadku pojedynczych produktów, jak i tych przeznaczonych do produkcji seryjnej. Wykonamy zlecenie zgodnie z Państwa wytycznymi.

864

Opcje łączenia w przypadku taczek transportowych GO EUROKRAFTpro Premium.

Modułowa taczka transportowa GO EUROKRAFTpro

Opcje specjalne są u nas w standardzie.

Wachlarz kolorów RAL

Kolory specjalne

Zależy Państwu na tym, aby nowe produkty EUROKRAFTpro nie tylko wyróżniały się za sprawą jakości, lecz także pod względem kolorystyki nawiązywały do identyfikacji wizualnej firmy? Żaden problem: w naszej ofercie dostępne są prawie wszystkie kolory z palety RAL. Który Państwo wybierają?

Opcjonalna długość wózka montażowego

Wymiary specjalne

Chcą Państwo dostosować już gotowy produkt do swoich potrzeb? Ma być większy, mniejszy, a może uzupełniony o kilka dodatków? Można zwrócić się do nas z niemal każdym życzeniem.

Indywidualna produkcja w modelu 3D

Modele specjalne

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie produktu, po prostu opracujemy go na zamówienie. Planujemy i produkujemy różnego rodzaju towary od podstaw. Bardziej unikalne są tylko odciski palców.

Kolorystyka.

Odpowiednie dopasowanie produktów pod kątem identyfikacji wizualnej firmy.

Zależy Państwu na tym, aby nowe produkty tworzyły razem spójną całość? Nieważne, o jaki kolor chodzi: za sprawą naszej zakładowej metody lakierowania proszkowego nadamy wszystkim wyrobom preferowaną barwę. Spośród całej palety RAL można wybrać kolor, który najlepiej Państwu odpowiada. W Państwa firmie wykorzystuje się wiele różnych kolorów? To żaden problem: możemy zmienić ten parametr w zaledwie 10 minut. Bardziej elastycznie już się nie da.

Produkty są lakierowane proszkowo na niebiesko

Nasz ulubiony kolor: zielony.

Elementy produktu lakierowane proszkowo na żółto

Zrównoważony rozwój ma dla nas istotne znaczenie także w kontekście procesu lakierowania. Kontrolujemy i optymalizujemy nie tylko procedury, ale i wykorzystywane zasoby. Nie stosujemy na przykład lakierowania na mokro, koncentrując się zamiast tego na lakierowaniu proszkowym. Taka metoda nie wymaga bowiem stosowania rozpuszczalników, dzięki czemu jest bardziej przyjazna dla środowiska. Dodatkowo wypalanie koloru odbywa się w zakresie niskich temperatur, co pomaga zaoszczędzić cenną energię.

190°C

Tak niską wartość ma temperatura podczas wypalania koloru, co – w porównaniu ze standardowym procesem wypalania – pozwala zaoszczędzić energię.

Nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej.

Tak dbamy o najwyższą jakość

Nawet jeśli coś jest dobre, zawsze może być jeszcze lepsze. Aby tak się stało, realizujemy stały proces poprawy jakości, który stanowi istotny krok na drodze do zoptymalizowanych produktów oraz metod produkcji.

Aby nasze nowe projekty EUROKRAFTpro mogły sprostać wymaganiom produkcji seryjnej, najpierw muszą przejść szereg rygorystycznych testów. Wyniki zapisujemy w sprawozdaniach z wzorcowania, które stanowią podstawę dalszej optymalizacji.

U nas nic nie jest dziełem przypadku.

Codziennie wytwarzamy do 1000 produktów, kładąc przy tym duży nacisk na jakość. Gdy opuszczą już obszar produkcji, raz jeszcze dokładnie im się przyglądamy: czy zostały starannie wykonane, czy zgadza się ich kolor oraz wymiary? Nic nie pozostawiamy przypadkowi, lecz postępujemy zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi dotyczącymi zarządzania jakością, certyfikowanymi przez TÜV SÜD (ISO 9001).

Moduł elektryczny NEO marki EUROKRAFTpro

Wszechstronny produkt.

Odkryjcie Państwo innowacyjny moduł elektryczny NEO marki EUROKRAFTpro. Napęd elektryczny, który ułatwia transportowanie ładunków. Na przykład na naszym elektrycznym wózku platformowym EUROKRAFTpro.

Nasz faworyt.

Elektryczny ciągnik klasy premium TAKKTOR EUROKRAFTpro.

Doskonałe połączenie ergonomii i bezpieczeństwa pracy. Model TAKKTOR pomaga bezpiecznie transportować ciężkie ładunki od punktu A do punktu B. Nie tylko znacznie odciąża tym samym operatora, ale i gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa na co dzień. Zostaliśmy za to nagrodzeni. TAKKTOR T 2000 zdobył bowiem drugie miejsce w plebiscycie Best of Industry Award 2019 (kategoria: ochrona pracy). Jeśli chcą Państwo wyposażyć swój magazyn w nowy sprzęt, warto postawić na model TAKKTOR.

Traktujemy tę kwestię bardzo poważnie.

Przegląd naszych certyfikatów.

Trzy certyfikaty obok siebie

Filozofia zrównoważonego rozwoju.

Filozofię zrównoważonego rozwoju propagujemy w naszym oddziale w Haan. Dzięki wprowadzeniu w hali spawalniczej inteligentnego systemu oświetleniowego rocznie oszczędzamy do 81 % prądu. Nie tylko nam się to podoba.

Produkty neutralne dla klimatu.

CO2, który powstaje w toku procesu produkcji dużej części naszych produktów, kompensujemy za sprawą inwestycji w certyfikaty redukcji dwutlenku węgla o co najmniej takiej samej ilości (w ramach zarejestrowanych projektów na rzecz ochrony klimatu).

System zarządzania jakością.

W obszarze projektowania, produkcji i dystrybucji wyposażenia transportowego i magazynowego spełniamy wymagania normy zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Produkty na każde wyzwanie: EUROKRAFT.

Od ponad 75 lat robimy wszystko, aby dostarczać firmom potrzebne wyposażenie. Wiedza, wyczucie jakości i pasja, z jaką tworzymy produkty do biur i fabryk – właśnie tak powstała nasza marka własna EUROKRAFT. To w jej ofercie znaleźć można niezwykle solidne produkty. Są gotowe sprostać nie tylko obciążeniom podczas codziennej pracy, ale także i Państwa wymaganiom.
A co najlepsze: EUROKRAFT pozwala wybierać między korzystnymi cenowo modelami o markowej jakości i modelami premium, które zapewnią wyjątkową wartość dodaną. Niezależnie jednak od tego, co Państwo zamówią, zawsze oferujemy gwarancję odpowiednio na 3 lata i co najmniej 10 lat, która przewyższa minimalne wymagania prawne.

activeGREEN: nasze oznaczenie bardziej zrównoważonych produktów.

Stale zwiększamy naszą ofertę zrównoważonych produktów, oznaczając je logo activeGREEN. Wykorzystując najnowsze technologie, procesy i projekty kompensacji emisji, dokładamy wszelkich starań, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy, i dążymy do tego, by wkrótce w ogóle nie pozostawiać takiego śladu.

Własna produkcja w {cms.var.company_name} mg$

Prosimy o kontakt!

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.